Зображення користувача Леонід Українець.
Леонід Українець

Мова програмування Python дає можливість заробляти дистанційно!

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.
Основними чинниками успіху мови програмування Пайтон (Python) є дружня спільнота користувачів і дизайнерська інтуїція засновника - Ґвідо ван Россума.

grafikzrostannyapopulyarnostipaytona.png

Графік зміни інтересу до певних мов серед користувачів stackoverflow.com
Ось тільки кілька основних рекомендацій для створення хорошого коду. Але їх можна застосовувати і в інших ситуаціях. Правда ж?
За дослідженням, опублікованим на сайті dou.ua, мова Пайтон є однією з найпопулярніших. І обсяг її застосування в різних галузях продовжує зростати.
Один мій знайомий, який розпочинав учити Пайтон на п’ятому курсі універа, а тепер доріс до лідера розробницької компанії каже так: “Якщо ти хочеш чогось навчитись, то найкращий спосіб - це звернутись до людини, яка це вже вміє робити”.
Я працюю викладачем з 2017 року і мені, зокрема, доводилось викладати на курсах підвищення кваліфікації для вчителів інформатики для того, щоб покращити рівень викладання Пайтона в середній школі. Але сталось так, що робота шкіл нині заблокована. І єдина можливість навчатись - це навчатись дистанційно. От я і вирішив організувати онлайнові курси з вивчення основ мови програмування Пайтон для початківців. Цей курс підійде для тих, хто тільки починає вивчати програмування або має певний досвід програмування іншою мовою. Для цього потрібно мати тільки комп і доступ в Інтернет. За один місяць ви навчитесь створювати найпростіші програми мовою Пайтон і почнете створювати портфоліо, яке згодом зможе зацікавити потенційних працедавців або створити власний проект, корисний для вас і для інших.
Стосовно умов і графіка навчання звертайтесь в телеграму.
Наші інтереси: 

Вчимося онлайн!

Коментарі

Зображення користувача Микола Погорілець.

Якраз розпочинаю великий та ризикований проект на Python + PostgresQL. Може й початківцям щось буде цікаво, а може й фахівцям нашої спільноти.

Зображення користувача Зір Чіткий.

А в чому ризик?

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Володимир Світлий.

Пайтон іноді називають пітоном, що не вірно. Але емблема схожа на змію

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.

Зображення користувача Микола Погорілець.

Пайтон - це американська вимова назви зміюки пітона :)
Можна називати пітоном. Все правильно. Зміюка вона зміюка і є. Класна зміюка в даному випадку :)))

Зображення користувача Леонід Українець.

Емблему придумали пізніше. Спочатку був цирк Монті Пайтона.