Важливість: 
2

Спецтема:

Московія зажадала від України відшкодувань за зміну назв міст

19 травня Верховна Рада в рамках закону про декомунізацію підтримала постанову про перейменування міста Дніпропетровськ на Дніпро. РФ готова внести зміни в свої картографічні джерела і бази даних, якщо всі витрати по міждународних кодах будуть врегульовані, заявив міністр транспорту РФ Соколов.

Тобто РФ вимагатиме від України оплатити внесення на карти нових назв міст, передає російська агенція «ТАСС».

Після перейменування українського міста Дніпропетровська на Дніпро, міністерство транспорту Росії виступило з такою вимогою,

«Це дорогий захід – змінити ім’я і за це, мені видається, несе відповідальність ініціатор звернення», – сказав Соколов і додав, що Росія готова внести відповідні зміни в свої бази даних, «якщо всі витрати по лінії міжнародних кодів будуть врегульовані».

Російська сторона заявила, що зміни в авіаційний міжнародний код Росавіаціі поки не внесені.

19 травня Верховна Рада в рамках закону про декомунізацію підтримала постанову про перейменування міста Дніпропетровськ на Дніпро. За перейменування проголосували 247 народних депутатів. Водночас у Раді того ж дня зареєстрували проект постанови про скасування цього рішення.

29 грудня 2015 року Дніпропетровська міськрада звернулась до Верховної Ради з проханням зберегти назву Дніпропетровську, змінивши її семантику. 

Мер міста Борис Філатов заявив, що процедури, пов’язані з перейменуванням, обійдуться у близько 800 тисяч гривень, повідомляє Радіо Свобода

Наші інтереси: 

Цікаво, чи інші країни зажадають подібного від України. 

Гравець: 
Олена Каганець
234

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка