Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

МОН винесло проект нової редакції українського правопису на громадське обговорення

Категорія:

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Міністерство освіти та науки України (МОН) винесло проект нової редакції українського правопису на громадське обговорення. Відповідний документ розміщено на сайті МОН.

Повідомляється, що проект розроблено на фундаменті української правописної традиції з урахуванням новітніх мовних явищ. Як наголошується у повідомленні, комісія яка займалася підготовкою проекту врахувала, що правопис, не може бути вичерпним, в ньому вказані найбільш поширені або спірні орфографічні положення.

Як зазначається, свої коментарі можна надіслати до 15 вересня 2018 року на електронну адресу секретаря Української національної комісії з питань правопису Шевченко Лариси Леонідівни (larisa_shevchenko@ukr.net).

 

 

Наші інтереси: 

Сучасна українська мова.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Сірко Крутивус.

Обговорення - дурниця. Правописом мають займатися фахівці. Вони ще б способи лікування для обговорення вивішували

Зображення користувача Леонід Українець.

Існування кількох значень одного слова - це загроза для логіки, якою користуються спритні сатирики. Наразі ця ситуація доведена до крайнощів.