Зображення користувача Володимир Щербина.
Володимир Щербина
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

"Міжмор'я" на громадському телебаченні

Категорія:

Світ:

Спецтема:

Громадське телебачення запускає спільний проект із провідними медіа Литви та Польщі. Ідея Міжмор'я отримує новий імпульс.

Спільно з литовським медіа-холдингом Lietuvos rytas TV та польським виданням Gazeta Wyborcza ми починаємо зйомки think tank «Intermarium»

#Intermarium має стати майданчиком для обговорення майбутнього центрально- та східноєвропейського регіону і перспектив української інтеграції в європейську спільноту. Які є проблеми між трьома країнами та що спільного? Хто пасе задніх, а хто на передовій?

Лідери думок, моральні авторитети та інтелектуали в рамках передачі обговорюють актуальні питання та шукають у минулому відповіді на проблеми теперішнього

Гостями першої студії стали головний редактор Gazeta Wyborcza Михник, Адам, литовський політичний оглядач Рімвідас Валатка та колишній віце-прем'єр-міністр України з питань євроінтеграції, співзасновник NGO Centre UA Олег Рибачук

Ведучий програми – Роман Скрипін

Прем'єра програми – сьогодні о 22:00 на hromadske.tv: youtu.be/-62LWTsykcw 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи