Місце праці


   Altwork станція  це інтегрована робоча станція об`єднує крісло, письмовий стіл, монітор, і все це управляється електрично ;
є можливість працювати не тільки сидячи і стоячи, 
але також лежачи на спині; монітор , стіл слідують за вашою позою.  Клавіатура і миша залишаються прикріплені  до вашого столу через магічну силу магнітів.

ec0186fd8328.gif

Інтегроване місце праці
Інтегроване місце праці

Каліфорнійський стартап, який порадує всіх офісних працівників. Ви помічали, що з наближенням кінця робочого дня Ви «з'їжджаєте» все нижче і нижче по спинці свого стільця, підсвідомо намагаючись змінити своє «сидяче» положення на положення «лежачи»? 
Che Voigt - хлопець, який так само як і Ви, зіткнувся з цією проблемою і винайшов ергономічне робоче місце, яке Ви не захочете покидати. 
Високотехнологічний стіл створений для «високоінтенсивної» роботи за комп'ютером. «Altwork» - робоча станція з 4 регульованими параметрами, які можна змінювати шляхом натискання кнопки. Кожна конфігурація збігається з одним з Ваших робочих настроїв: «Готовий» (найбільш працездатний), «коворкеру» (розслаблений режим і команда колег поруч), «Рутина» (потребуєте кава) і «Фокус» (сонливість). Незважаючи на назву, положення «Фокуса» не передбачає зближення Вас з монітором, навпаки - розташовує Вас горизонтально, в той час як екран знаходиться над головою. 
Стіл оснащений сильними магнітами, які утримають миша, чашку з кавою, клавіатуру та інші предмети на його поверхні .

altwork

 

 

Чудо на Землі: він лежить на столі, щоб працювати

Це буде самий прекрасний день, коли всі будуть baseballsapkás hipszter і висить з малюнком Шкарпетки буде лежати на роботу в компанії в Сан-Франциско стартапу, сподіваючись, що хтось може розробити винахід, в якому судно може пити каву лежав.

Чудо на Землі: він лежить на столі, щоб працювати

Існує навіть відео про це:

Джерело: BoredPanda

 
 
 
 
Гравець: 
Світ Зелений

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка