Міграційна криза: Єврокомісія обіцяє надати допомогу Хорватії

Глава Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер запропонував Хорватії технічну та логістичну допомогу в подоланні проблем, що виникли в країні через наплив біженців.

Глава Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер у телефонній розмові з прем'єр-міністром Хорватії Зораном Мілановічем запропонував технічну та логістичну підтримку для подолання проблем, що виникли в країні через наплив біженців.

Під час розмови, яка відбулась ввечері у п'ятницю, 18 вересня, обидві сторони наголошували на необхідності посилення захисту зовнішніх кордонів ЄС, а також справедливому розподілі між країнами ЄС біженців, які уже перебувають на території Євросоюзу. Як повідомляє агенція Reuters, Юнкер та Мілановіч також висловились за надання з боку ЄС допомоги країнами, які мають зовнішні кордони ЄС.

За даними МВС Хорватії, з середи на територію Хорватії прибули понад 17 тисяч біженців. Країні довелось закрити кордон із Сербією, звідки й прибула більша частина мігрантів. Уряд Хорватії заявив, що країна не може впоратись з тією кількістю біженців, які опипняються на її території. 18 вересня ухвалено рішення доставляти біженців до угорського кордону. Там мігрантів,переважна кількість яких прибули з Сирії, автобуси транспортної служби Будапешта доставляють до реєстраційних центрів на кордоні з Австрією. Водночас ЗМІ повідомляють, що дії Загреба та Будапешта, радше за все не скоординовані, а у Відні заявляють, що цей крок Угорщина не узгоджувала з Австрією.

Гравець: 
Альберт Саїн

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка