Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Мери Тернополя й Івано-Франківська обурені, що їхні міста віднесли до "червоної" та"помаранчевої" зон

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків каже, що розподіл на зони ввели з політичних міркувань. Мер Тернополя Сергій Надал заявляє, що його місто хочуть взяти "в карантинну блокаду".

Свої позиції мери озвучили на сторінках у Фейсбк, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Наше місто хочуть взяти в карантинну блокаду. Не гнівіть тернополян!" - написав Надал.

Рішення Центральної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  він вважає "суто політичним".

"Уряд хоче драконівськими обмеженнями знищити економіку Тернополя. Доки я міський голова, я не дозволю недолугим чиновникам позбавляти тернополян заробітку", - пише мер.

За словами Надала, за останні дні показники захворюваності на COVID-19 в місті пішли на спад.

"Якщо рішення про посилення в Тернополі карантину буде залежати від обласної комісії, то я дуже сподіваюся, що їм вистачить розуму не приймати рішення про ізоляцію Тернополя. ... Якщо ж не буде розуміння від уряду, ми залишаємо за собою право звернутися до представників громадськості щодо захисту Тернополя в умовах економічної і політичної блокади", - написав мер.

З Надалом згодний і мер Івано-Франківська Марцінків, місто якого розташоване в "помаранчевій" зоні.

"Це поділ на зони є дуже суб'єктивним і вже пахне політичною доцільністю!" - вважає він.

Марцінків закликає центральну владу врахувати думку місцевого самоврядування при введенні обмежень у тому чи іншому місті.

Наші інтереси: 

Розуміння про коронавірусну аферу приходить й до керівників міст. Розуміти, що коронавірусна афера уряду, особливо, коли уряд та державні структури починають діяти так, як вони діють, швидко розкриється. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи