Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 87
  • Переглядів: 94

«Мені дуже соромно»: віцеканцлер Німеччини перепросив за запізнення з поставками зброї в Україну

Категорія:

Віцеканцлер Німеччини, міністр економіки Роберт Габек перепросив за несвоєчасне постачання зброї Україні. Уряд Німеччини надто пізно ухвалив рішення про передачу такої необхідної українським захисникам техніки.

Про це Габек заявив під час зустрічі з Президентом України Володимиром Зеленським. Відповідне відео з’явилося в соцмережах, пише Obozrevatel.

"Ви пояснили мені, а також іншим членам кабінету, що загроза війни була реальною. На той час ми розпочали дебати в Німеччині про те, що ми маємо підтримати Україну ще й зброєю. Тоді Німеччина не могла або не хотіла цього робити", – сказав Габек Зеленському. – "Мені дуже соромно за все це… частина моєї роботи минулого року полягала в тому, щоб допомогти Україні надати зброю якнайшвидше і в максимальній кількості".

Варто зазначити, що серед союзників України по НАТО Німеччина викликала найбільшу критику за військову допомогу Україні. Незадовго до початку широкомасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого пропозицію Німеччини відправити тисячі касок в Україну зустріли з глузуванням.

Аналітики вважають, що критика не зовсім заслужена, оскільки після США та Великої Британії Німеччина є одним із найбільших донорів зброї для України.

Але коли справа доходила до німецьких танків та бойових машин піхоти, Німеччина зволікала, не ухвалюючи рішення про постачання такої техніки.

Надалі поставки були розблоковані, проте було втрачено дорогоцінний для ЗСУ час.

Нагадаємо, напередодні Габек прибув в Україну для переговорів із вищим керівництвом країни. Він уперше відвідує нашу країну після вторгнення російських військ. За словами Габека, мета його поїздки полягає в тому, щоб дати Україні чіткий сигнал, що Німеччина вірить у перемогу України над РФ.

Наші інтереси: 

Німеччина почала дуже сильно допомагати Україні. Війна відкрила очі німецьким політикам.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники знову в ударі. Кадр з фільму «Хвіст крутить собакою» (Wag the Dog, 1997).

Підготовка до СКК «Вибори-2024»: у Демпартії США знайшли причину затримок зі зброєю для України

Про це 14 квітня 2023 року повідомив Юрій Швець – головний російськомовний рупор Демократичної партії США – на своєму ютуб-каналі, що має 1,28 млн користувачів. Виявляється, що головною причиною,...

Останні записи