Важливість: 
4
Медичний центр «Дар»: швидке лікування алкогольної залежності сучасними методами

Україна займає лідируючі позиції серед алкозалежних та наркозалежних людей в світі.

Лікування від шкідливих звичок здатне не тільки виправити свій стан здоров’я, але і зберегти сім’ї, адже нерідко, в таких сім’ях відбуваються чвари, а іноді бійки. Окрім нанесення своєму здоров’ю шкоди, залежні люди можуть виносити з дому матеріальні цінності для поповнення чергової порції. Також, такі особи можуть нести загрозу іншим людям, навіть зовсім незнайомим. Ці шкідливі звички дуже впливають на стан організму та можуть призвести до багатьох хвороб.

Кодування від алкоголізму

Сама людина, яка має такі залежності, не завжди оцінює адекватно свій стан, і на пропозицію звернутися до наркологічного центру – навідріз відмовляється. Як вмовити людину звернутися до наркологічного центру? Окрім його бажання та волі, ось ще декілька порад:

  1. Не потрібно давати цій людині гроші, віддавати борги, допомагати матеріально, не вестись на маніпуляції та шантаж. Дати залежному відчути всю безперспективність його положення. Не потрібно його покривати в разі здійснення хуліганських дій, а в разі загроз – викликати наряд поліції, щоб пацієнт відчув негативні наслідки своїх дій.
  2. Почати спокійну приватну розмову з того, що залежний приносить лише собі проблеми та негаразди, а не оточуючим. Для цього потрібно підібрати час, коли залежний не в алкогольному та наркотичному станах. Кращий варіант – наведення декількох прикладів, де є така особа. Не потрібно розмовляти на високих тонах, бесіда повинна бути впевнена та спокійна.
  3. Допомога третьої особи, яка має вплив на залежну людину.

Наркологічний центр darmed.com.ua пропонує позбутися від:

  • наркологічної та алкогольної залежності (замісна терапія тютюнопаління, кодування від паління цигарок);
  • ігрової, комп’ютерної залежності (лікування панічних розладів, неврастенії, депресивного неврозу);

Клієнти наркологічного центру – особи як з початковою стадією залежності, так і пацієнти з великим «стажем», які успішно проходять всі назначені процедури та вертаються до нормального соціального життя. Залежність людини від тютюну, наркотиків та алкоголю – вибиває її з ритму життя, шкодить здоров’ю, оточуючим, тому, раннє звернення до наркологічного центру – гарантія гарного результату.

Наркологічний центр – багатопрофільний, і пропонує всі види комплексної допомоги для лікування будь-якої залежності. Серед найактуальніших послуг:

  • кодування жіночого, чоловічого алкоголізму (запійного, пивного та хронічного алкоголізму);
  • проведення сеансів з психотерапевтом та наркологом.

Наркологічний центр має висококваліфікованих спеціалістів, яким під силу зробити все можливе для соціалізації та нормального життя свого пацієнта. Щоб не сталося рецидиву, пацієнт повинен дотримуватися рекомендації психотерапевта.

Наші інтереси: 

.

Гравець: 
Богдан Лакомський

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка