Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Масштабні пожежі в Овруцькому районі Житомирщини призвели до загибелі цілих сіл

Попри намагання рятувальників і лісівників загасити пожежі, вони не припиняються там ще з 16 квітня. Ймовірно, через підпали сухої трави і сміття там вигоріли не тільки тисячі гектарів лісу, а й декілька десятків хат у селах. Журналіст Денис Казанський зі згорілого села Личмани, що на Житомирщині, розповідає про наслідки трагедії:

 

 

«Станом на 11 год21 квітня силами ДСНС надається допомога працівникам лісгоспів на території ДП «Овруцьке ЛГ», «Овруцьке СЛГ», щодо гасіння окремих осередків тління трав'яного настилу, пеньків та деревини.

О 08 год. 21 квітня пожежу лісової підстилки на території  Словечанського ЛГ локалізовано, залишається 1 не локалізований осередок горіння (ДП Овруцький спец. ЛГ Виступовицьке лісництво поблизу сіл Жолудівка та Журба. На інших осередках продовжуються роботи по гасінню пожеж всередині локалізованих ділянок.

До гасіння залучено 1 тис. 69 чол. та 155 од. техніки, з них від ДСНС 176 чол. о/с та 41 од. техніки», – йдеться у повідомленні на сайті Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

 

Наші інтереси: 

Виявити причину пожеж, головною з яких є звичка наших людей робити велике прибирання перед Великоднем (тобто палити сміття і весь непотріб). Безсніжна зима, відсутність дощів останні місяці призвели до крайньої сухості в лісах. Тому пожежі спалахнули швидко і поширилися сильно.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Зміна клімату вимагає зміни традицій.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Зміна клімату вимагає зміни традицій.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Володимир Щербина.
0
Ще не підтримано

Подивився цей репортаж і згадав молоді роки
https://www.facebook.com/volodymyr.scherbyna/posts/2922880621100952

Творю, отже існую.