Важливість: 
2
Масштабна міжнародна угода “на століття” зафіксує український суверенітет

У команди Зеленського є ідея, щоб врегулювання ситуації на Донбасі закінчилося підписанням масштабного міжнародного договору, в якому б взяли участь США, Великобританія, Німеччина, Франція, Китай. Угода зафіксувала б “на століття” український суверенітет.

19092303.jpeg

Андрій Єрмак

"А оскільки у нас вже є досвід непрацюючих документів і гарантій, під які Україна зробила серйозні кроки, я вважаю, що як один з елементів гарантії в Україні повинні з'явитися штаб-квартири міжнародних організацій", - сказав помічник президента України Андрій Єрмак в інтерв’ю виданню LB.ua

"У нас є ідея - зараз я кажу про це вперше - яка тепер лунає на різних переговорах, щоб урегулювання ситуації закінчилося підписанням масштабного міжнародного договору, в якому взяли б участь усі найбільші гравці: Сполучені Штати, Великобританія, Німеччина, Франція, Китай, які зафіксували б на роки, а краще на століття, наш суверенітет, територіальну цілісність", - розповів Єрмак.

На йому думку, також нова угода повинна прописати наслідки за її невиконання.

"Як юрист під час укладання угоди я завжди дивився на пункти, які дадуть мені можливість відстоювати свої права, в тому числі в суді", - зауважив Єрмак.

Він також повідомив, що влада продовжує підготовку до нового обміну утримуваними особами.

Помічник Зеленського Андрій Єрмак курирує міжнародний напрямок. Він займався питанням звільнення українських моряків і бранців Кремля, які повернулися в Україну 7 вересня, він готував візит Президента України в США. 

Нагадаємо, що 25 вересня в Нью-Йорку на полях Генасамблеї ООН відбудеться 45-хвилинна зустріч Зеленського з Трампом.

 

 

 

Наші інтереси: 

У Зеленського є кадри, які професійно працюють.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка