Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
182

Масштабна міжнародна угода “на століття” зафіксує український суверенітет

Важливість: 
2

У команди Зеленського є ідея, щоб врегулювання ситуації на Донбасі закінчилося підписанням масштабного міжнародного договору, в якому б взяли участь США, Великобританія, Німеччина, Франція, Китай. Угода зафіксувала б “на століття” український суверенітет.

19092303.jpeg

Андрій Єрмак

"А оскільки у нас вже є досвід непрацюючих документів і гарантій, під які Україна зробила серйозні кроки, я вважаю, що як один з елементів гарантії в Україні повинні з'явитися штаб-квартири міжнародних організацій", - сказав помічник президента України Андрій Єрмак в інтерв’ю виданню LB.ua

"У нас є ідея - зараз я кажу про це вперше - яка тепер лунає на різних переговорах, щоб урегулювання ситуації закінчилося підписанням масштабного міжнародного договору, в якому взяли б участь усі найбільші гравці: Сполучені Штати, Великобританія, Німеччина, Франція, Китай, які зафіксували б на роки, а краще на століття, наш суверенітет, територіальну цілісність", - розповів Єрмак.

На йому думку, також нова угода повинна прописати наслідки за її невиконання.

"Як юрист під час укладання угоди я завжди дивився на пункти, які дадуть мені можливість відстоювати свої права, в тому числі в суді", - зауважив Єрмак.

Він також повідомив, що влада продовжує підготовку до нового обміну утримуваними особами.

Помічник Зеленського Андрій Єрмак курирує міжнародний напрямок. Він займався питанням звільнення українських моряків і бранців Кремля, які повернулися в Україну 7 вересня, він готував візит Президента України в США. 

Нагадаємо, що 25 вересня в Нью-Йорку на полях Генасамблеї ООН відбудеться 45-хвилинна зустріч Зеленського з Трампом.

 

 

 

Наші інтереси: 

У Зеленського є кадри, які професійно працюють.

Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Валерій Зміївський.

Ця так звана "угода на століття" є ілюзією клоунів 95-го кварталу, які вирішили зіграти одну маленьку сценку під назвою "захистимо Україну". Слова "від російського вторгнення" при цьому вони сором'язливо приховують. Дилетанти від політики хочуть повторити щось на зразок "Будапештського меморандуму" зразка 2019-2020 років.
На сьогодні більш актуальним є діагноз ситуації екс-міністра інфраструктури України Володимира Омеляна:
«Коли читаю в новинах, що чувака, який назвав власну країну порноакторкою, іменують Монікою Левінськи – посміхаюся і думаю, що доля чи карма таки існують.
Поки не згадаю, що це про мою країну і мого президента.
Щоразу себе заспокоюю: не треба себе аж настільки накручувати, вони навчаться, все буде добре.
І з кожною наступною новиною здригаюся – вони таки хворі на голову чи, простіше, є@ануті!».

Зображення користувача Ігор Каганець.

Важливо, що проект ЗЕ перебуває в надійних американських руках. На низовому рівні ще чимало самодіяльності, але у стратегічному плані Україна рухається в правильному напрямку.

Американський форсаж: постіндустріальний перехід України відбудеться під протекторатом США (+відео)

Все, що робиться з власної волі, - добро!