Важливість: 
4
Марк Цукерберг продав акцій Facebook на суму 482 мільйони доларів

У лютому генеральний директор Facebook Марк цукерберг продав акції цієї компанії на суму 482,2 мільйони доларів.

Всі отримані кошти були витрачені на фінансування благодійного інвестиційного фонду Chan Zuckerberg Initiative (CZI). Це підтверджують документи, що були подані в комісію по цінним паперам.

Це не стало несподіванкою, адже ще у 2015 році Цукерберг заявив, що збирається перерахувати 99% своїх акцій Фейсбук на благодійність. На сьогоднішній день провівши оцінку акцій вартість такої кількості активів відповідає сумі  близько 45 мільярдів доларів.

Відповідно до положень Комісії з цінних паперів, виконавчий директор компанії не може подарувати або продати свої акції на суму більше одного мільярда доларів в рік протягом трьох наступних років.

Своєрідним поштовхом до прийняття такого рішення стало народження Макс – доньки Марка. 1 грудня 2015 року Цукерберг опублікував відкритий лист в якому він заявив про свої благодійні наміри.

У вересні 2017 року Марк Цукерберг зробив заяву, в якій висловив намір протягом півтора року продати від 40 до 75 мільйонів акцій своєї компанії. Відповідно до сьогоднішнього курсу це складатиме 13 мільярдів доларів.

Також варто зазначити, що фонд Chan Zuckerberg Initiative створений Марком та його дружиною Присциллою Чан у 2009 році. Кошти які передаються у фонд будуть спрямовані на подолання бідності, захист екології, розвиток медицини а також забезпечення рівного доступу до інформаційних технології. Як вважає Цукерберг, «ми робимо це не тільки заради правосуддя та благодійності, а й для величі людського прогресу».

Минулого року інститут біомедицинських досліджень цього фонду найняв перших 47 співробітників аби винайти способи лікувати, запобігати або контролювати всі хвороби. Як відомо, на запуск цього проекту вже пішло більше 50 мільйонів доларів.

Наші інтереси: 

:)

Гравець: 
Богдан Лакомський
33

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка