Важливість: 
5
Малої земної справедливості нема: існує тільки велика Космічна Справедливість

Ця Космічна Справедливість здійснюється законом причин і наслідків - Законом Карми. Це є безпомилковий закон Відплати, який говорить - "Що людина посіє, те й пожне". Згідно з цим законом, люди, які страждають в житті і насолоджуються життям однаково пожинають плоди того, що вони посіяли. Якщо людина живе щасливим життям, то вона заслужила її хорошим колишнім життям; а якщо вона веде погане життя, то сама готує собі майбутні страждання.

Космічна Справедливість віддає кожному по справах його і має зворотні дії: за добро добром, і за зло злом. Ця відплата людям за їхні вчинки здійснюється згідно космічному закону. "Око за око, та зуб за зуб",  «не плюй в колодязь - доведеться води напитися", та т.д. - ці вислови народної мудрості відносяться до Закону Карми.

Доля людини визначається її справами, за якими Закон Карми являє відповідні результати. Наслідки вчинків, слів, бажань і думок людини неминуче повертаються до неї - або у вигляді покарання і страждання, або у вигляді щастя і радості; Карма є породженням людини; все її життя є результат її карми. Отже, людина тільки сама творить свою долю.

Коли людина кричить - "за що"? - Вона не думає ні про минуле, ні про майбутнє. Вона нарікає на свою долю, але забуває, що вона сама карає себе суворим покаранням.

Людина не повинна звинувачувати Небеса і Долю за явну несправедливість, пануючу серед людства - вона сама є своїм рятівником і руйнівником.

Джерело: Микола Реріх.  Закон космічної справедливості. Що посієш те й пожнеш.

Наші інтереси: 

Космічна Справедливість віддає кожному по справах його і має зворотні дії: за добро добром, і за зло злом. Творимо тільки Добро.

Гравець: 
Сергій Остапенко

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка