Категорія:

Магічний герб-трансформер Третього Гетьманату та його ім’я (опитування)

Ім’я державного герба має бути брендом. Воно має відбивати ідею руху і позначати освячення-самовдосконалення. Воно має бути коротким і милозвучним. Бажано, щоб воно було давнім, бо що глибше занурюємося в минуле, то більші енергетичні пласти пробуджуємо. Воно має вести народ до єднання. А найголовніше – виконувати магічну функцію під’єднання до радісної енергетики Простору волі – царства Божого і підносити догори. 

141123-transformer-7.jpg

Освячуйся! Озброюйся! Плодися! Трансформуйся!
Освячуйся! Озброюйся! Плодися! Трансформуйся!

Завдяки інтелектуальній дискусії про державний герб, ми дійшли згоди в тому, що новий герб має бути трансформером, тобто одночасно нести багато різних сенсів.

З одного боку, це дозволяє застосовувати герб в якості мнемотехнічного каркасу, тобто засобу для запам’ятовування важливої інформації і донесення її до інших людей.

Уявімо, що треба пояснити дитині основи арійського світогляду. З чого почати? Та просто беремо герб і починаємо про нього розповідати.

– Дивись, дитино, бачиш паросток?

– Так, він виростає наче у вазоні.

– Це тому, що все нове треба захищати, доглядати, плекати, виховувати, тобто ховати від ворогів.

– Так, навіть молоде деревце ми огороджуємо, поки не зміцніє.

– А бачиш сокола, що стрімко летить зверху вниз?

– Так, бачу атакуючого сокола-скоропада!

– Це Сокіл Волі, він є символом Святого духа в арійській традиції. Він несе людині звільнення від темноти, облуди, страху, заздрості, ненависті, образ, слабкості, негативних емоцій.

– Так, бачу на ньому напис В О Л Я.

– А чи бачиш лебедя, що летить вертикально вгору?

– Так, він витягнув шию і підняв крила як під час злету!

– Лебідь – це шляхетна людина, яка працює над собою, вчиться, розвивається, наповнюється світлом. А бачиш зброю з трьома зубцями?

– Так!

– Це значить, що треба завжди бути готовим до захисту Правди. Хто озброєний – на того не нападають, натомість слабкість притягує агресію.

– Це тризубець бога Шиви?

– Так, по-давному – Сіви, тобто святого. Його зброю індійці називають Трішулою, по-давньому – трисулою, бо слово «сула» або «сулиця» означає спис.  

– А чому у Сіви три зубці?

– Бо це нагадування, що і Бог-Творець, і людина-сотворець для розвитку робить три справи: творить нове, вдосконалює сотворене і руйнує віджиле – щоб далі знову творити щось нове. А що, дитино, ще може означати число три на нашому гербі?

– Що є тато, мама і дитина! Тато і мама народжують нове життя.

– Так! Число три – це число життя. Людина має дух, душу і плоть. Наш Всесвіт складається з трьох світів: Права, Нава і Ява. А якщо будеш воювати, то свій загін для перемоги треба розділити на три частини: тоді при наступі у тебе завжди буде концентрація удару в одному напрямку (2+1).

А чи бачиш на гербі рух назустріч?

– Звісно, адже сокіл і лебідь летять назустріч один одному!

– Це тому, що божественне і земне перебувають у стані дружби і рухаються назустріч. Тому наш герб ще називається РУХ. Життя – це рух. Правильне життя – це рух до святості.

– А що таке святість?

– Це стан внутрішнього щастя. Свята людина завжди здорова, сильна, усміхнена. До неї тягнуться світлі люди, навколо неї завжди позитивні події, вона захищена Богом і невразлива.

– А чи легко стати святим?

– Для досягнення святості, дорога моя дитино, треба багато працювати над собою, але це приємна праця, бо все правильне приносить радість, а все неправильне веде до страждань.

Поки дорослий і дитина розмовляють про дивовижний герб Української держави (а це довга розмова), ми поміркуємо про ім’я цього герба.

Оскільки це герб-трансформер, то він має багато імен: Трійця, Сокіл, Лебідь, Паросток, Зростання, Трисуття, Триєдність, Рух, Освячення... В різних обставинах, на різних часових етапах, для різних людей він виявляє один зі своїх багаточисленних аспектів.   

Такий підхід цілком відповідає концепції держави-трансформера, яка у різних ситуаціях негайно набуває найефективнішої форми і актуалізує найвідповідніший внутрішній сенс.

Герб нової Української держави, яку ми неофіційно називаємо Третім Гетьманатом, може мати десятки інших імен, які відбиватимуть різні грані світогляду нової цивілізації. Проте корисно мати єдину офіційну назву цього герба, адже різноманітність може існувати тільки разом з єдністю. Імен багато, бренд один.

Головним аспектом герба є зустрічний рух божественного і земного, який веде до освячення людини і світу. Проте слова «Рух», «Освячення» або навіть «Рух Освячення» або занадто абстрактні, або мало подібні на брендові імена.

Яке слово може бути таким брендом? Воно має відбивати ідею руху освячення-самовдосконалення. Воно має бути коротким і милозвучним. Бажано, щоб воно було давнім, бо що глибше занурюємося в минуле, то більші енергетичні пласти пробуджуємо. Воно має вести народ до єднання. А найголовніше, виконувати магічну функцію під’єднання до радісної енергетики Простору волі – царства Божого.

Цим вимогам повністю відповідає слово СВЯТО. Що це таке?

1. Це вшанування чогось високого, світлого, божественного.

2. Це зібрання спільноти духовно близьких людей.

3. Це стан щастя, викликаний єдністю, адже «со-частя» – це відчуття себе частинкою могутнього біосоціального організму: згадаймо ейфорію на Майдані, де «разом нас багато – нас не подолати».

4. Це завжди дія, рух, радісна активність: пісні, танці, змагання, спілкування, обмін, фестиваль, ярмарок, зустрічі, вітання, славлення, просвіта...  

5. Це організація, адже свято – це лад, а не збіговисько неорганізованого натовпу.

6. Свято – це давнє арійське слово, яке має ще трипільське походження.

Нагадаємо, що у первинній арійській мові голосні і приголосні завжди чергувалися: молоко, корова, кобила, голова. Не важко здогадатися, що слово "свято" первинно звучало як «сіва то».

Корінь «сіва» означає святість, світло, свідомість, звідси англ. «сван» (світлий, сніжно-білий) – лебідь, санскр. «śiva» – благий, святий, люблячий.

«То» – це артикль, який вказує на іменник, наприклад, «боло-то» (то волога), «золо-то» (то сонце – соло, коло), «си-то» (то сіяти). Ту ж саму функцію виконує артикль «це» (в англійській мові вони об’єднані в артикль «the»), наприклад, «яй-це» (це зародок), «сер-це» (це середина), «кіль-це» (це коло), «це-гла» (це глина), «це-нтр» (це нутро, середина).

Тобто сучасне слово «свято» походить від давнього арійського «сіва» – святість, благість, добро, любов.  

До речі, слово «сіва» використовували як визначальний епітет Творця Всесвіту, якого скорочено називали «Брама» (Брагма), тобто «Бог небес і землі» (складається з трьох слів «Б» – бог, володар, могутній, «Ра» – сонячний, небесний, «Ма» – матерія). Індуїстська тріада-тримурті «Брахма Вішну Шива» походить від традиційної арійської формули «Бог небес і землі, Вишній і Святий», яка характеризувала Бога-Творця. «Вишній» значить найвищий, найголовніший; українці досі Творця Всесвіту називають Вишнім.    

А тепер, за звичаєм, переходимо до практики Українського консенсусу. Для цього проводимо опитування щодо висловленої пропозиції з трьома варіантами відповідей: «Підтримую», «Не заперечую», «Проти».

Нагадую правила:   

1. Якщо «Підтримую», то треба написати будь-який коментар і бути готовим відповідати на запитання інших гравців для захисту своєї позиції.

2. Якщо «Не заперечую», то можна нічого не писати, адже гравець просто погоджується з тими, хто підтримує.

3. Якщо «Проти», то гравець має обґрунтувати своє рішення і бути готовим відповідати на запитання.

Опитування

СВЯТО – це офіційне ім’я (бренд) багатоаспектного герба Української держави, який має багато імен: Сокіл, Лебідь, Рух, Трійця, Трисуття, Триєдність, Трисула, Сіва, Творець, Паросток, Зростання, Плекання, Культура, Життя, Розвиток та інші

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка