Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Люблінський трикутник. Новий формат українсько-польсько-литовської співпраці

Люблінський трикутник не буде формалізованою інституцією, а неформальною платформою до регулярних зустрічей та обміну інформацією.

Про це заявив глава польської дипломатії Яцек Чапутович під час спільної пресконференції з главами МЗС України та Литви Дмитром Кулебою і Лінасом Лінкявічусом у Любліні, повідомляє Укрінформ.

“Ми домовилися про регулярні зустрічі у форматі міністрів закордонних справ, домовилися створити посади офіцерів зв’язку в наших міністерствах. Зустрічі також проводитимуться на рівні директорів департаментів і, можливо, ця співпраця розширюватиметься також на інші інституції”, - поінформував Чапутович.

Глава польської дипломатії підкреслив, що завдяки запровадженню відповідних механізмів три країни будуть у змозі реалізовувати цілі щодо розвитку Східного партнерства, ефективної боротьби з пандемією коронавірусу, підтримки європейських та євроатлантичних прагнень України, а також співпраці в рамках ініціативи Трьох морів.

“Ми плануємо також активно діяти в економічній сфері, вже зараз триває активна міжпарламентська співпраця, існує ЛитПолУкрбриг, який ми сьогодні відвідаємо. Це з’єднання є вдалим форматом співпраці на східному фланзі НАТО”, - констатував Чапутович.

Польський міністр зауважив, що Люблінський трикутник не буде формалізованою інституцією, а неформальною платформою до регулярних зустрічей та обміну інформацією.

Він також висловив сподівання, що наступна тристороння зустріч відбудеться у Києві, де одним з основних питань буде спільна боротьба з російською дезінформацією.

Як повідомлялося, 28 липня у Польщі міністри закордонних справ України, Польщі та Литви заявили про створення "Люблінського трикутника" – нової платформи для політичного, економічного та соціального співробітництва.

Фото: @LinkeviciusL

Наші інтереси: 

Створення Балто-Чорноморського союзу.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Теги: 
Міжмор'я
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Валерій Швець.
0
Ще не підтримано

Слава тобі, Господи! Ми рухаємось у правильному напрямку.

Коментарі

Зображення користувача Валерій Швець.
0
Ще не підтримано

Слава тобі, Господи! Ми рухаємось у правильному напрямку.