Важливість: 
2
Львів відмовиться від маршруток. Планується повний перехід на електротранспорт й автобуси

Львівська міська рада 22 березня підтримала петицію про повну відмову від маршруток. Їх замінять тролейбусами, електроавтобусами і автобусами, які курсуватимуть за чітко встановленим графіком. У таких транспортних засобах буде більше місць для пасажирів.

Повністю відмовитися від маршруток у місті планують впродовж 5 років. Скільки це коштуватиме та як вплине на дорожній рух, поки що не повідомляють.

Але оптимізм депутатів і львів’ян не поділяють виконавці послуг: ані міська влада, ані перевізники. Останні, наприклад, кажуть, що втілити це буде складно, пише Щоденний Львів.

Якщо пустити лише великі автобуси, то Львів "матиме ті самі проблеми, які мав 20 років тому. Центральна частина розвалиться остаточно", - критикує голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка. За його оцінкою, мають бути автобуси різної місткості і різного режиму роботи: автобуси, які працюють в загальному режимі, тобто з похвилинним графіком на кожній зупинці; автобуси в режимі "маршрутного таксі" і в режимі "експресу". 

 

Наші інтереси: 

Прекрасно налагоджена система муніципального транспорту – це перше, що мене вразило, коли перебувала у Кракові (Польща). Містом ходять трамваї та автобуси. На кожній зупинці висять таблички з графіком руху. Якісь ходять частіше, якісь рідше (зазвичай, три-чотири рази на годину). Так само ходить міський транспорт і в Берліні. Отже Львів нічого не вигадує. Побажаємо місту успіху у цій справі!

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка