Категорія:

Львів потрапив до топ-50 найкращих туристичних напрямків 2014 року

На підставі 82 млн. відгуків туристів міжнародний ресурс trivago склав рейтинг найпривабливіших для мандрівників міст світу за співвідношенням ціни та якості послуг. До уваги були прийняті місцеві красоти та пам'ятки, а також якість обслуговування в готелях, де ніч на двох коштує не більше 100 євро.

Єдиним українським містом, що потрапило до рейтингу trivago Best Value Index-2014, виявився Львів. Набравши 95,86% у співвідношенні ціна-якість, Львів - на 39 місці. Ніч в готелі для двох у Львові в середньому обходиться в 73 євро.

Перше місце в рейтингу дісталося місту Айт-Бен-Хадду в Марокко, який у співвідношенні ціна-якість набрав 97,96%. Ніч в готелі для двох обійдеться тут у 42 євро.

Цікаво, що найбільше в списку китайських міст. Аж вісім. За Китаєм йдуть країни Таїланд, Греція та Іспанія, кожна з сімома позиціями в рейтингу, Португалія з шістьма.

Також варто відзначити столиці, які отримали високі оцінки: Сараєво (27-е місце, 66 €), Софія (46-е місце, 63 €), Ханой (50-е місце, 50 €), Манагуа (62-е місце, 82 €) і Белград (84-е місце, 71 €). Бухаресту (Румунія) і Кіто (Еквадор) лише трохи не вистачило, щоб потрапити в ТОП-100.

Показово, що в списку 100 найкращих туристичних напрямків за співвідношенням ціна-якість 2014 не представлене жодне російське місто. 

До межі індексу в 95.01% не дісталися Ярославль, Нижній Новгород і Санкт-Петербург. Останнє місце серед 4-х російських міст, які мали шанс зайняти місця в рейтингу, дісталося Москві.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка