Зображення користувача Тимур Де-Бальзак.
Тимур Де-Бальзак
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

ЛіТеrra №2 відбудеться вже невдовзі!

Тут останніми днями виникли теми щодо літератури, кіна й мультиплікації... При цьому висловлювалися думки, що екранізувати найкраще твори, спрямовані у майбутнє, на конструювання нових світів... Та й товариство, представлене на "НО", займається конструюванням майбутньої України... Тому повідомляю, що через пару тижнів у Києві відбудеться другий міжнародний фестиваль фантастики ЛіТеrra. Хоча торік на ЛіТеrr'у мене запрошували, я туди так і не дістався: стан здоров'я ще не дозволив ((( Натомість цього року я там планую побувати. Більш того, домовився з організаторами про проведення круглого столу на тему: "Коли і за яких умов в Україні з'явиться свій перший фантастичний флеш-серіал?" - наміченого на 1.11.2015. Кого цікавить тема - заходьте не веб-сайт, реєструйтесь, купуйте квитки.

bez_ymeny-1.jpg

ЛіТеrra
ЛіТеrra

Творче об’єднання ЛiTerra запрошує усіх відвідати 30 жовтня – 1 листопада 2015 року Міжнародний фестиваль фантастичної літератури та уявних світів ЛіТерра Кон у місті Києві.

Перший фестиваль був присвячений Україні, а в цьому році наша команда хоче торкнутися теми міжкультурного обміну і взаємодії зі світом. Адже у мистецтва різних країн багато спільного, хоча є безліч відмінностей. Вам цікаво, як різні культури впливають одна на одну на різних рівнях? Як розвивається літературний процес, які світові тенденції впливають на нього? Зрештою, усі ми живемо не за залізною завісою, а у величезному і прекрасному світі, ми різні, і тому нам цікаво співпрацювати.

В гості на фестиваль завітають Марія Галіна, Ольга Громико, Дара Корній, Генрі Лайон Олді та Наталія Щерба.
Виступатимуть Володимир Арєнєв, Людмила Астахова, Андрій Валентинов, Володимир Єшкілєв, Олександра Руда, Олексій Шеін, письменники і літературознавці з України, Азербайджану, Білорусі, Молдови та інших країн.
У програмі дискусії і круглі столи, автограф-сесії і зустрічі з авторами, презентації нових книжок і ексклюзивні передпрем’єрні продажі. Велику увагу фестиваль приділить перекладам, заплановані зустрічі із перекладачами Стівена Кінга, Рея Бредбері, Дугласа Адамса, Роджера Желязни, Анджея Сапковського та інших авторів.

У кінофантастастичній програмі гостями стануть автори фільмів «Микита Кожум’яка», «Кронрим», «Максим Оса», «Загублене місто», «Казки старого мельника», знавці кіно та люди, що працюють над перекладами і озвучуванням аніме.

На фестивалі заплановані науково-популярні лекції, поетичний вечір, виставка художніх творів і заходи, присвячені візуальному мистецтву, у тому числі косплею. На відвідувачів чекає майданчик настільних ігор та спеціальна програма до Хеловіну.

Мови фестивалю — українська і російська.

Реєстрація учасників на фестиваль відбуватиметься за електронними квітками або безпосередньо у день фестивалю на місці.

Доступні такі види квитків:

  • На один (будь-який) день фестивалю — 100 грн.
  • Абонемент на три дні — 200 грн.

Вартість квитка може трохи змінитися через комісію електронного сервісу.
Безпосередньо на фестивалі також можна буде придбати квиток із невеликою націнкою.

Звертаємо вашу увагу, що квитки на фестиваль є благочинними внесками. Зібрані кошти, за виключенням адміністративних витрат, будуть передані на допомогу біженцям та постраждалим від бойових дій у зоні АТО.

Фестиваль прийматимуть конференц-зали компанії «ExitGames», яка займається квестами «Вийди з кімнати». Чекаємо вас за адресою: вул. Вадима Гетьмана, 1А, ст. м. «Шулявська».

Книжкові партнери фестивалю: «Київський будинок книги», «Клуб сімейного дозвілля», «Навчальна книга — Богдан», видавництво Жупанського.
Партнерська підтримка: «Ukrainian Cinema Village», веб-журнал «Світ Фентезі», сайти «Літцентр», «Читомо», «БараБука», «Артмісто».

Зустрінемось на фестивалі!


Веб-сайт конференції: http://li-terra.kiev.ua/uk/

Сторінка на FaceBook: https://www.facebook.com/literra.con?__mref=message_bubble&_rdr=p


Пост-реліз можна почитати тут: https://www.ar25.org/article/literra-2015-pidbyla-pidsumky.html

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Френк Герберт: Ну як вам друге дно Вулика Геллстрома?

«Вулик Геллстрома», «Дюна» і 10 принципів Джигаду – політичний проект Френка Герберта

«Життя у вулику передбачає не регламентовану монотонність, а МЕТАМОРФОЗУ. Коли комаха досягає межі своїх можливостей, вона чудесним чином перетворюється на абсолютно нову істоту. У цій метаморфозі я...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Олена Каганець.
0
Ще не підтримано

Чудово! Цікаво!

Коментарі

Зображення користувача Олена Каганець.
0
Ще не підтримано

Чудово! Цікаво!

Зображення користувача Тимур Де-Бальзак.
0
Ще не підтримано