Ліки виробляються для того, щоб скоротити населення землі

Біохімік Шейн Еллісон заявив, що препарати розробляються  для усунення симптомів, а не для лікування. Лікарям платять за звіти, ніби дослідження виявило позитивні результати. 

"Я - хімік. Люблю науковий підхід, любив завжди. І коли я працював у фармацевтичній промисловості, там була повна відмова від науки. У цій фармкомпанії в інтерв'ю при найманні на роботу кажуть таке: «Майте на увазі, ми розробляємо ліки для зняття симптомів. Ми не лікуємо».

Така бізнес-модель дозволяє довічно давати людині препарат. Якщо закінчилися симптоми, вигадують хворобу. З психіатричними ліками, ви можете винаходити захворювання без кінця. Є два слова, яких боїться психіатр: Доведіть це.

І якщо лікар не може довести, (а вони не можуть в дев'яти випадках з десяти довести) - не приймайте ліки. Це дає пацієнту владу приймати рішення.

Будучи хіміком, я дивувався: я роблю ці препарати, їх ефективність перевіряється в наших лабораторіях, в інших лабораторіях, вони небезпечні, неефективні, викликають ті самі ефекти, які вони мають виліковувати - як їх примудряються продавати? Як вони продають їх?

У них є відділи маркетингу, фармагіганти мають кращі відділи маркетингу в світі. Просто геніальні. Ви просто платите професіоналам - лікарям, професорам, психіатрам - за звіти, ніби дослідження виявило позитивні результати. Ви їм платите, купуєте науку.

Не менш 125 000 людей щорічно помирають від рецептурних препаратів. Отже треба було б витратити більше коштів на дослідження з метою знизити рівень смертності. Ні. Продовжується маркетинг. Рекламують, рекламують, рекламують. Гіпнотизують населення.

Гіпнотизують і садять на препарати, направляють до психіатрів, щоб вони тихо ковтали чергову Цімбалту або черговий Прозак або що завгодно, що вони запропонують і як це назвуть.

Індустрія в мільярди доларів, яка дуже багато людей робить хворими, і на цьому процвітає.

Гравець: 
Олена Каганець
780

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка