Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
174

Лідера "Братства" Дмитра Корчинського перед амністією затримали в Ізраїлі

Світ:

Після затримання МВС згадало, що він підпадає під дію нового закону.  Корчинський збирається повертатися в Україну.

Лідера "Братства" Дмитра Корчинського, який раніше був оголошений в міжнародний розшук, затримали на території Ізраїлю 5 лютого. Про це ТСН повідомили джерела в міністерстві громадської безпеки Ізраїлю. 

Після того, як Корчинського оголосили в розшук за організацію масових заворушень, він втік у Придністров'я. Останнім його місцезнаходженням, зафіксованим міліцією, була Італія. А днями він прибув на територію Ізраїлю, де був миттєво затриманий місцевою поліцією.

Після повідомлення від ізраїльської поліції, МВС України згадало, що він підпадає під закон про амністію. Корчинського терміново зняли з міжнародного розшуку та передали документи в Ізраїль. Після цього лідера "Братства" відпустили.

Корчинський повідомив ТСН, що в Ізраїль прибув, аби "помолитися святиням". Поліція Ізраїлю інформацію не коментує, а в.о. начальника ГУМВС України в Київській області Валерій Мазан зазначив, що не володіє інформацією про затримання Корчинського.


 

Коментарі

Зображення користувача Олег Подорожній.

Так хто ж такий Корчинський? Провокатор, чи патріот? У нього чимало прибічників...

Братайтеся, єднайтеся зі світлими - це сила!

Зображення користувача Миро Продум.

Мутна людина. Поїхав в Ізраїль "помолитися святиням". Періодично веде українців на манівці, в перервах між зрадами може говорити правду.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Андрій Гончаренко.

https://www.facebook.com/korchynskyi/posts/625503987515137
Не довіряйте нікому дези зараз -ніагарський водоспад.

Зірковий корабель серед зірок золотистих надає Землі і Людям стрімке спонукання до руху.

Зображення користувача Миро Продум.

Корчинський написав: "Нині я працюю над римованою п'єсою про непрості стосунки між праотцем Авраамом і праматір'ю Рахіллю". Якого психічно здорового українця може цікавити ця тема, ти більше зараз?

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Отож!!! ))))))

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)