Спецтема:

Категорія:

Лаптійчук: "За сучасними етичними критеріями росіяни, в якомусь сенсі, не люди"

Василь Лаптійчук, експерт з питань безпекової політики, у минулому директор Інституту Росії в Україні, попереджав про конфлікт з Росією ще 6 років тому. Він розповів про притаманну росіянам брехню, про особливості російської внутрішньої і зовнішньої політики, про дві цивілізаційні системи. 

Коментуючи ментальність росіян, Лапійчук згадав народні казки. Він також звернув увагу на російську мову. Там, де російська мова, там - проблеми, вважає він. Мовна проблема є однією з проблем безпеки України.

Стратегічна мета Росії - поставити Київ на коліна: чи то через федералізацію, чи підкупом Президента, чи через воєнну анексію. Але росіяни наштовхнулися на запекле протистояння українців, на жорсткі заходи Заходу, тому вони будуть підкупляти політиків, змушувати українців на нові переговори руками Оланда і Меркель, прогнозує експерт.

Якщо ми знову, в третій раз, сядемо з ними за стіл переговорів, це буде ознакою слабкості і ганьбою для зовнішньої політики України. Для влади України це може стати кінцем, каже він. 

 

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка