Важливість: 
2

Категорія:

Київрада планує ввести українську мову "за замовчуванням" у кафе і магазинах

Ініціатор рішення Юрій Сиротюк заявив, що офіціанти і продавці повинні будуть спочатку звертатися до клієнта українською мовою. Потім, якщо клієнт захоче, можна буде перейти на російську чи будь-яку іншу.

17042003.jpg

фото: Facebook

Київрада прийняла за основу проект рішення, згідно з яким українська мова стане мовою "за замовчуванням" у кафе і ресторанах, пише LB.ua.

Проект був запропонований фракцією "Свободи", але визнаний недопрацьованим.

Під час обговорення секретар Київради Володимир Прокопів заявив, що "такі рішення повинні об'єднувати, а не роз'єднувати", і запропонував усім фракціям узяти участь у доопрацюванні проекту, щоб це не була ініціатива однієї людини і однієї фракції.

"Це рішення не повинно мати тільки декларативний характер і не може обмежувати або дискримінувати. Тому мені здається, що буде доцільно проголосувати його за основу, а далі приєднатися до його розробки головам усіх фракцій, небайдужим депутатам, щоб у кінці цей проект рішення довів до відома підприємців, що це політична воля не одного депутата, не однієї фракції, а політична воля всієї Київської міської ради", - сказав він.

Нагадаємо, 20 квітня під будівлею КМДА кількасот людей вимагали зобов'язати усі заклади сфери обслуговування столиці користуватися українською мовою. 

Наші інтереси: 

Мова є ознакою української України.

Гравець: 
Олена Каганець
105

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка