Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Київ стали удвічі частіше знімати в кліпах

У 2010 році звернень щодо проведення зйомок у столиці як від вітчизняних, так і від іноземних компаній було 187. У 2016 – 510, у 2018 – кількість звернень збільшилася до 1002, а за 9 місяців 2019 року місто вже отримало 730 заявок на проведення зйомок.

Про це заявила заступник голови КМДА Марина Хонда, повідомляє Офіційний портал Києва.

«Для Києва відеоіндустрія стає перспективною галуззю ділового туризму. Тільки за два роки кількість заявок на відеозйомку збільшилася вдвічі, а за десять років – у вісім із половиною разів. Дуже приємно, що на місто звертають увагу такі компанії, як Apple, Google та Lexus, які знімали тут рекламні ролики своєї продукції. Також збільшився інтерес з боку іноземних кліпмейкерів, які все частіше знімають у Києві відео для всесвітньо відомих зірок», – зазначає Хонда.

Одним із останніх масштабних проєктів була зйомка популярного серіалу «Чорнобиль» від американського телеканалу HBO. Вихід цього серіалу призвів до збільшення туристичного потоку до Чорнобильської зони та відкриття нового туристичного маршруту в Києві місцями зйомок.

За словами Хонди, такий показник зростання заявок на відеозйомку свідчить про те, що Київ цікавий для представників кіно та музичної індустрії, а інтерес із їхнього боку щороку тільки зростає.

Але питання проведення зйомок досі не врегульоване на законодавчому рівні.

"Це створює деякі проблеми для компаній, які виявили бажання знімати свої проєкти у Києві. А враховуючи затребуваність міста у цій галузі, – це необхідно виправити і зробити механізм видачі дозволів на зйомку легшим і прозорим. Адже завдяки цьому Київ ставатиме більш привабливим як і для бізнесу, так і для туристів", - сказала вона.

Нагадаємо, минулого року німецька авіакомпанія Lufthansa у своєму ролику до ЧС-2018 в РФ видала Київ за Москву, тому що у Росії було важко отримати дозвіл на зйомку

Наші інтереси: 

Для Києва відеоіндустрія стає перспективною галуззю ділового туризму. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ця ілюстрація створена за допомогою штучного інтелекту

Філон Іудей та його псевдоепіграф: Кукіль без пшениці, частина 3

Фальсифікатором Євангелія був багатий аристократ з Александрії, який для цього шахрайства долучив групу своїх учнів-грантоїдів. Будучи корпоративним психопатом, він не творив нового, натомість...

Останні записи