Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець

Курди і командос США контролюють нафту Сирії, Путін втратив рідкісну можливість – «Sina» (Китай)

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Найщасливішими в цій ситуації виявилися курдські збройні сили: за допомогою США вони продовжують контролювати нафтові родовища і заробляти величезні суми для купівлі озброєння і зміцнення власних сил.

191119specnazsshavsyriyi.jpg

Американські командос в Сирії
Американські командос в Сирії

Курди і командос США ведуть патрулювання разом. Довгий час західні нафтові компанії допомагали курдам добувати і переробляти нафту, в результаті чого збагатилися і Сполучені Штати – пише китайське видання Sina.com.

Деякі курдські військові сили також покинули прикордонні території, щоб сконцентруватися в квадраті нафтового промислу, і подібний розклад виявився небажаним для Путіна, оскільки це свідчить про втрачену Росією рідкісну можливість.

У Росії і Сирії завжди була ідея взяти управління нафтовими родовищами на себе. Але не вдалося. 

У даний час Сполучені Штати намагаються використовувати нафтові ресурси Сирії в якості засобу обміну, змушуючи президента Асада і Росію прийняти вимоги Вашингтона щодо врегулювання сирійського конфлікту – вважає китайське видання.

Союзники: американський командос і курдський вояк

Наші інтереси: 

Корисно знати погляд Китаю на "перемогу" Путіна в Сирії. 

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Китайці також пишуть, що Трамп отримав перемогу в Сирії. Натомість українська преса розганяє зраду і трубить про перемогу Путіна. З чого б це?

Все, що робиться з власної волі, - добро!