Важливість: 
2
Куплю за гали гарну ідею для дизайну футболки

Це може бути влучний текст, малюнок, абстракція чи якійсь нашиті/вирізані деталі тощо.

Незабаром настане теплий час. Тож ми готуємось до цього і збираємось випускати оригінальні футболки. І шукаємо цікаві ідеї. Це можуть бути просто влучні тексти, надруковані на футболці. Або оригінальні малюнки. Можуть бути взагалі абстракті дизайни. Чи навіть якійсь «механічні» дії з футболкою. Так, наприклад, один американський зоопарк випустив сувенірні футболки з оригінальним текстом та «рваними» прорізами - нібито по грудях власника футболки «полоснув» своїми пазурами хижий звір.

Отже, якщо у вас є цікава ідея – пишіть у приват. Якщо ваша ідея сподобається, і ми втілимо цю футболку у життя – то виплачуємо вам оплату ідеї та даруємо авторський примірник футболки.

Ідея може бути у будь-якому вигляді. Або це буде просто опис в кількох словах. Або це буде примітивний ескіз. Або професійний малюнок. Чи навіть дизайнерська розробка з всіма переддруковими підготовками.

За втілену у життя гарну ідею ми платимо 100 галів, якщо це просто ідея або ескіз.

Якщо це професійний малюнок, або повноцінна дизайнерська розробка, то оплата буде, як за відповідну професійну роботу.

Є лише два обмеження: 
1. Не повинно бути відвертої пошлості.
2. Якщо на футболці присутній текст – він має бути українською мовою.

Наші інтереси: 

Українізуємо українців, досить носити футболки з написами іноземними мовами. Та й взагалі: і тексти, і тематика, і дизайн футболок - це все складові інформаційного середовища. Від нас залежить, яким воно буде і в якій простір підниматиме людину.

Гравець: 
Ставр Годинович

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка