Важливість: 
5

Категорія:

Криза 2019: п’ять переваг, які ми здобуваємо; нацдружини і штурмові загони НСДАП (відео)

Людина розвивається лише тоді, коли долає перешкоди. Народ стає нацією після подолання низки системних криз. Одна з них розгортається в Україні в реальному часі. Криза – це загадка, а кожна загадка обов’язково має розгадку. Розв’язуючи кризу, ми отримуємо нові можливості. Про творчий потенціал кризи 2019 року дискутували футуролог Ігор Каганець і директор НДІ Третього Райху Володимир Федько.

2019-03-18kaganec-fedko-aznaciiifoto2.jpg

Ігор Каганець і Володимир Федько в студії Intermarium.TV

1. Структурування суспільства

На цих виборах промосковські ЗМІ закидали українців фейками, залякуваннями та іншим інформаційним сміттям. Не кожна психіка витримає такого шторму. Позитив у тому, що можемо краще пізнати людей і відсіяти осіб з нестійкою психікою. Як наслідок, можемо різко поліпшити якість свого кола спілкування.

2. Ліві і праві

Криза виявляє істинну сутність не лише окремих людей, а й організацій. У минулих передачах ми з’ясували, що «професійні націоналісти», які об’єдналися проти націоналістичної політики Президента Порошенка, насправді є ліваками. ВО «Свобода», «Правий сектор», ОУН, КУН, С14 є українськими патріотами, але вони не є націоналістами. Це ліві патріоти і, переважно, ліві екстремісти. Цю загадку розгадано.

Ще однією загадкою є «Національний корпус» і його парамілітарне крило «Національні дружини». Якою партією є Нацкорпус – лівою чи правою? Чи коректним є порівняння Нацдружин зі штурмовими загонами довоєнної Німеччини?

3. Криза виборчої системи

Значна частина виборців перебуває у стані розбалансованої психіки. Проте ці наелектризовані і дезорієнтовані ворожою пропагандою маси визначають долю держави. Маємо кризу демократичної системи виборів. Необхідно поліпшити якість електорату і захистити народ від саморуйнування.

4. Діаспора і подвійне громадянство

Московська інформаційна агресія збільшує в Україні частку людей, які ненавидять українську мову і Українську державу. Водночас за межами України є чимало етнічних українців, які бажають добра Українській державі. Якщо вони отримають українське громадянство і, відповідно, виборчі права, то це зробить Українську державу стійкішою. У першу чергу це стосується українців США і Канади, адже ці держави є стратегічними союзниками України. Про доцільність подвійного громадянства уже висловився міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

5. Об’єднуюча ідеологія

Для об’єднання українців цілого світу в передову націю необхідно мати відповідний світогляд та ідеологію. Криза-2019 констатує як відсутність доктрини націоналізму, так і нагальну необхідність її формування. Усвідомлення цієї необхідності є п’ятим позитивом поточної кризи.

Це третя передача з серії «Азбука націоналізму». У попередніх ми з’ясували, що націоналізм – це ідеологія, тобто систематизоване вчення, доктрина, а націоналізм є політичним продовженням релігії.  


Над фільмом працювали:

Наші інтереси: 

Кризова ситуація чітко виявляє людей, з якими можна мати справу.

Гравець: 
Віктор Макаренко

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка