Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Кремль вирішує свої демографічні проблеми за рахунок українців

Світ:

 Відбувається масштабне вимирання так званої "російської" частини Росії і зростання населення національних автономій. Інститут соціального аналізу і прогнозування Російської академії народного господарства випустив черговий збірник "Моніторингу соціально-економічного становища і самопочуття населення за 2015-2019 роки".

Там є дані і по міграції. За 2014-2019 роки Росія натуралізувала (тобто прийняла в громадянство) не менше 421,8 тисяч українців (без урахування Криму), пише відомий аналітик Ігор Тишкевич на своїй сторінці у Фейсбук.

При цьому на тимчасовій основі (з урахуванням трудових мігрантів) за даними цього збірника, в РФ перебуває 1 846 728 осіб.

Значну частину з них Росія намагатиметься натуралізувати. Навіщо?

Відповідь на поверхні. У розділі демографія маємо дані про те, що в Росії триває природне зменшення населення. За 2019 рік показник склав 219,1 тисячу осіб. Це "середній показник по лікарні".

Відбувається масштабне вимирання так званої "російської" частини Росії і зростання населення національних автономій. Тобто йдуть зміни "демографічного портрета" росіянина.

На перший погляд дрібниця, але це змінює культурні основи, уклад життя і навіть впливає на можливості економічного розвитку. Адже на тлі чергового витка промислової революції в РФ замість жителів, які виросли в умовах індустріального укладу, приходять громадяни, виховані за законами доіндустріального суспільства. Тобто процес зворотний.

Поки нічого страшного для Кремля немає - "запасу населення" вистачить ще років на 30 перш ніж демографічні процеси стануть серйозною проблемою. Але краще не чекати, а вирішувати проблему.

Тому Кремлю потрібен був Крим (крім політичних бонусів для Путіна), тому і далі РФ буде підтримувати хаос на своїх кордонах. Люди біжать від хаосу. І такі міграційні потоки Росії потрібні. В першу чергу з "європейської частини колишнього СРСР".

І чим більшою ставатиме демографічна криза, тим різкіше і активніше працюватимуть кремлівські сівачі хаосу. Сьогодні вони зайняті Україною. Але Білорусі і Казахстану явно не варто розслаблятися.

Наші інтереси: 

Розуміти, що РФ без України - це не Росія. Вкрали назву Русь, вкрали історію, одурманили українське населення, позбавили його рідної мови. А тепер - це генетичний матеріал для РФ, щоб продовжувати бути "Росією".

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вічно юний Купало-Аполлон та його стріла

Гіперборійська традиція і сім чеснот Нагірної проповіді: внутрішнє і зовнішнє, особисте і соціальне

Джерелом античної філософії було боголюдське вчення Аполлона Гіперборійського, відомого під іменами Купал (захисник народу), Ной (новий, юний) і Гермес-Єрмій (святий). Свято Купала-Аполлона-Гермеса...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Андерс Фальке.
0
Ще не підтримано

Так Московія чинила упродовж всього свого існування.

Миролюбність і озброєність!

Коментарі

Зображення користувача Андерс Фальке.
0
Ще не підтримано

Так Московія чинила упродовж всього свого існування.

Миролюбність і озброєність!