Важливість: 
3

Категорія:

Кремль не знає, що робити з Донбасом: у РФ розкрили план Путіна по Україні

Російський політолог Валерій Соловей повідомив, що в Кремлі прийняли новий план щодо так званих "ДНР" і "ЛНР", а також відмовились від ідеї захоплювати нові міста України.

 

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Москва не знає, що робити з окупованими територіями Донбасу. Утримання так званих "ДНР" і "ЛНР" стає все дорожчим і втратило будь-який політичний сенс. Йти на Київ чи навіть на Маріуполь вже ніхто не збирається.

Ідея "впихнути" Донбас Україні провалилася, було прийнято рішення зайняти позицію очікування.

"В результаті сакраментальне рішення: 1) на утриманні Донбасу економити; 2) чекати. Чого чекати ніхто не знає і навіть уявити не в змозі, бо цілі ніякої немає.", – пише Соловей.

Російський опозиційний політик Костянтин Боровий також каже, що Кремль готується згортати проект "Новоросія". Про це він сказав у своєму інтерв'ю Обозревателю

Замороження військогового компоненту гібридної війни означає посилення дій, спрямованих на руйнування України із-середини шляхом підтримки деструктивних рухів та корисних ідіотів, просування російської мови та церковного впливу МП-ФСБ, а також диверсій, терактів, саботажу та інших підривних дій, адже в цій справі Москва володіє величезним досвідом та арсеналом:

Наші інтереси: 

Україна переможе. Гібридна війна - прискорювач постіндустріального переходу. 

Гравець: 
Олена Каганець
796

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка