Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський

Корисні поради при виборі покрівельних матеріалів та облаштуванні покрівлі

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Застосування сучасних будівельних матеріалів при облаштуванні, ремонті і новому будівництві житла, дозволить легко домогтися естетичного привабливого вигляду і збільшення довговічності будови.

Одним з найголовніших ділянок будь-якої будівлі, крім фундаменту, є покрівля, до якої необхідно максимум уваги, адже саме від неї залежить довговічність самої будівлі, її надійність та майбутні експлуатаційні характеристики. Натомість морально застарілим шиферу і рубероїду, прийшли сучасні, довговічні, надійні і красиві покрівельні матеріали, що володіють простотою монтажу та забезпечують прекрасні характеристики всієї будови.

Види покрівельних матеріалів

Покрівельні матеріали від компанії CITYbud.in.ua дозволять комплексно підійти до будівництва будь-якого об'єкта - будь це багатоквартирний житловий будинок або заміський котедж, складське приміщення або комерційна будівля, представлений асортимент дозволить провести покрівельні роботи на будь-якому об'єкті.

В наявності, покрівельні матеріали від вітчизняних та зарубіжних виробників високої якості:

  • профнастил;
  • металочерепиця;
  • фальцева покрівля;
  • натуральна, композитна і бітумна черепиця.

Тип покрівлі кожного об'єкта вимагає певних вимог, які обов'язково варто враховувати не лише при проектуванні, а й під час виконання монтажних робіт. Дах будівлі повинен витримувати не тільки атмосферні опади (сніг, дощ, град), а й мати опір проти вітрових і снігових навантажень, механічного впливу, особливо це стосується складних покрівельних конструкцій.

Крім покрівельних матеріалів, в каталозі компанії є все необхідне для виконання монтажних і супутніх робіт - елементи кріплень, водостічні системи, теплоізоляція для покрівлі. Також, при необхідності, фахівці компанії можуть виконати проектувальні і монтажні роботи покрівлі будь-якої складності.

Корисні поради при виборі покрівельних матеріалів і облаштуванні покрівлі

Вибір покрівельних матеріалів повинен грунтуватися на можливому терміні експлуатації будівлі. Наприклад, для приватного будинку, необхідно вибирати довговічні покрівельні матеріали - металочерепицю, покрівельний профільний настил, термін експлуатації яких становить в межах 30-50 років (за умови дотримання правильного монтажу).

При виборі матеріалу для покрівлі, варто враховувати фактор впливу зовнішнього вигляду будівлі - він повинен поєднуватися з фасадом. Найпопулярніший покрівельний матеріал на даний момент - металочерепиця, яка здатна надати будівлі нового вигляду, надійно захистити його від атмосферних опадів. При виборі матеріалів для покрівлі, варто довіряти тільки перевіреним і надійним компаніям, що мають великий досвід продажів і позитивні відгуки від задоволених клієнтів. Компанія CITYbud - саме те місце, де можна знайти все необхідне для виконання будь-яких покрівельних робіт.

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини