Зображення користувача Чарльз Бейл.
Чарльз Бейл
  • Відвідувань: 13
  • Переглядів: 16

Консерванти в косметиці

Консерванти в косметиці використовуються для того, щоб сам продукт не псувався. Відбувається це за рахунок того, що консерванти хоч і не в стані попередити зараження мікробами, але можуть сповільняти їх розвиток в досить сприятливому для цього середовищі.

І оскільки варіантів потрапляння різних мікроорганізмів в продукт більш ніж достатньо, то використання консервантів необхідно, якщо ви живете в реальному світі.

Чи можна відмовитись від консервантів? Ймовірно так, якщо ви плануєте тримати косметику в холодильнику, застосуєте безконтактну тару і будете використовувати сам продукт не довше 3 тижнів. В такому випадку, при зараженні продукту, розвиток процесів, що його запускають різні мікроорганізми, не дозволить зіпсувати косметичну формулу таким чином, щоб вона почала наносити шкоду вашій шкірі. Якщо ж ви не готові на це - краще використовувати харчові консерванти - тобто такі компоненти, які безпечні для здоров'я шкіри, але при цьому ефективно виконують поставлену перед ними задачу.

Харчові консерванти для косметики

Чому ж такий високий рівень зараження косметичних продуктів? Торкаючись до засобу коли використовуємо його і навіть просто разом із повітрям на поверхню косметики потрапляють мікроби. Білки, вода та полісахариди - це основа для розвитку грибків, бактерій, плісняви. До того ж, самі по собі ці процеси непомітні на перших етапах розвитку і можуть не просто зменшувати ефективність засобу, але і робити його шкідливим для клітин. На чутливій шкірі це досить швидко викликає алергічні прояви, висипання та інше.

Що ж роблять консерванти харчові:

  • значно продовжують термін безпечного використання косметики;
  • попереджують псування продукту;
  • борються з негативним впливом шкідливих мікроорганізмів.

Існує така думка, що консерванти - це шкідливий інгредієнт в складі косметичного засобу і варто уникати його використовувати. Однак свій токсичний вплив вони проявляють виключно до плісняви, грибків та бактерій, а до клітин шкіри абсолютно безпечні. Варто зазначити, що попри свою ефективність, харчові консерванти не здатні позбавити проблеми розвитку бактерій в загальному, однак можуть значно сповільнити ці процеси, таким чином, щоб було достатньо часу для безпечного використання продукту.

Якщо ви хочете купити харчові консерванти, які можна буде використовувати в натуральній косметиці, то обирати варто серед наступних варіантів: сорбат калію, солі оцтової кислоти, сорбінова кислота та інші. Такі інгредієнти отримують з природної сировини і вони не шкодять складу.

Купити консерванти в Україні

Використовуючи консерванти в натуральній косметиці, ви робите її простішою та безпечнішою у використанні. Варто обирати такі компоненти виходячи з рецепту. Тобто консервант має бути сумісний з іншими складниками продукту. До того ж варто зауважити принцип його впливу та фазу вводу в рецепт.

В каталозі нашого інтернет магазину aromasoap.com.ua ви можете знайти різноманітні безпечні консерванти, відповідно до ваших побажань. Це натуральні компоненти, які продаються різними варіантами фасування - від невеликих об'ємів до значних оптових пропозицій.

Наші інтереси: 

.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

І на оновленій Землі...

Війна в Україні завершиться тоді, коли буде досягнута її мета (+аудіо)

Справжня мета цієї війни полягає у формуванні нової української нації – носія передових світогляду, соціальної організації та технологій. Отже, війна припиниться тоді, коли процес постіндустріального...

Останні записи