Важливість: 
5
Конкурс читацьких відгуків на Євангеліє Ісуса Хреста: всім буде Гартленд!

Знайомі і незнайомі читачі діляться зі мною враженнями про цю книгу. Цікаві думки, світлі емоції, розумні пропозиції! Як шкода, що весь цей скарб приховано від світу. Настав час проголосити те, що нас надихає!

haybudegartlend-3.jpg

Хай Буде!
Хай Буде!

Книга «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017) викликала позитивний резонанс і жваво продається. Якщо ми поділимося своїми враженнями про неї – це буде добрий вчинок:

«Ви – світло світу. Не може сховатись місто, що лежить на верху гори. І не запалюють світла і не ставлять його під посудиною, лише на свічник, і воно світить усім у хаті. Тож хай світить перед людьми ваше світло, щоб вони, бачивши ваші добрі вчинки, прославляли вашого Отця, що на небесах».  

Ігор Каганець презентує Євангеліє Ісуса Хреста (2017)

УМОВИ КОНКУРСУ

1. Опублікувати відгук на книгу у своєму блозі на НО (з тегом Євангеліє Ісуса  Хреста) або нижче в коментарі до цієї публікації.   

2. Поширити свій коментар у соцмережі Фейсбук чи Гугл+ з посиланням на цю статтю.

3. Дати у блозі або в коментарі НО посилання на публікацію в соцмережі.  

4. Усі блогери і коментатори, що отримали на свою підтримку більше 100 голосів (галів), отримають у подарунок перший випуск журналу «Гартленд».

5. Три перші блогери, які набрали найбільше голосів підтримки, отримають у подарунок відповідно річну, піврічну і квартальну підписку журналу «Гартленд».   

Відгуки можуть бути у вигляді текстів, відео, віршів, пісень, малюнків, мотиваторів, художніх виробів. Головна вимога - щирість, яскравість, оригінальність.   

Конкурс триває до 25 березня 2018 року. Хто раніше опублікує відгук, той збере більше голосів, тож поспішаймо!

Поділімося тим, що нас надихає – і Всесвіт зрадіє!

До праці, друзі!

Нас чекають слава і унікальні подарунки! 

Wardruna - Algir - Stien Klarnar

Wardruna - Hagal

Наші інтереси: 

Просуваємо Світло! Всесвіт зрадіє!

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка