Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Комітет ВР підтримав законопроєкт, що звільняє українців до 27 років від податків

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Комітет з питань молоді і спорту підтримує законопроект щодо сприяння працевлаштуванню молодих спеціалістів та внутрішньо переміщених осіб, щоб запобігти відтоку українських спеціалістів за кордон.

Законопроектом №2250-1 пропонується внести зміни до Податкового кодексу України, якими:

встановити нульову ставку податку на доходи фізичних осіб платників податків, які не досягли 27-річного віку;

звільняти від оподаткування прибуток підприємств та організацій, у яких протягом звітного періоду кількість внутрішньо переміщених осіб та/або осіб, які не досягли 27-річного віку, які мають там основне місце роботи, становить не менш як 50 відсотків працівників за умови, що фонд оплати праці таких осіб становить протягом звітного періоду не менш як 25 відсотків суми загальних витрат на оплату праці, а також звільняти від сплати єдиного податку платників другої - четвертої груп, які відповідають вище зазначеним критеріям.

Під час обговорення члени Комітету зазначили, що ухвалення законопроекту буде стимулювати роботодавців приймати на роботу молодь та сприятиме збільшенню зайнятості молоді. Крім того, молодь буде зацікавлена працювати в Україні, а не виїжджати на заробітки за межі України.

Водночас, на думку членів Комітету, при встановленні пільг мають бути визначені певні обмеження, а саме максимальна сума доходу платників податків віком до 27 років, що звільняється від сплати податку на доходи фізичних осіб.

Наші інтереси: 

Молоді люди будуть будувати майбутню УКРАЇНУ. 

 

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Іван Андрійович.

Що за дискримінація?
Чому це не зробити для усіх громадян?

Зображення користувача Ігор Каганець.

Це щоб люди омолоджувалися і виглядали так, наче їм до 27 років :)

Іван Андрійович каже:
Що за дискримінація?
Чому це не зробити для усіх громадян?

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Олена Каганець.

Подібний закон працює в Польщі. Працівникам до 26 років платять більше, тому що за них не сплачують податки. Це є однією з причин, чому вік українських заробітчан в Польщі значно зменшився. Я була здивована, коли бачила на роботах в Польщі дітей 18-22 років.