Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 13
  • Переглядів: 14

Кокосове борошно: переваги та способи використання

Кокосове борошно – це продукт, який одержують із сушеної меленої м'якоті кокосового горіха. Він є багатим джерелом поживних речовин і може використовуватись у різних рецептах. У цій статті ми розглянемо переваги кокосового борошна та способи його використання.

Переваги

Багате джерело поживних речовин. Кокосове борошно містить у собі білки, клітковину, жири, вуглеводи, вітаміни та мінерали.

Низький рівень глютену. У цій муці не міститься глютен, що робить її добрим вибором для людей з целіакією або підвищеною чутливістю до глютену.

642417fc47f0a.jpg

Низький глікемічний індекс. Вона має низький глікемічний індекс, це означає, що вона не викликає різкого збільшення рівня цукру в крові після її вживання.

Допомагає контролювати вагу. Через високий вміст клітковини, цей продукт допомагає контролювати почуття голоду та покращує метаболізм, що у свою чергу сприяє зниженню ваги.

Допомагає покращити роботу травлення. Кокосове борошно містить пребіотики, які сприяють зростанню корисних бактерій у кишечнику, покращуючи тим самим роботу травної системи людини.

Способи використання

Заміна пшеничного борошна. Кокосове борошно може бути використане як заміна пшеничного в різних рецептах, включаючи хліб, булочки, пироги і печиво.

6424178f4c32d.jpg

Додавання в каші та йогурти. Вона може бути додана в каші та йогурти для покращення їх поживної цінності та додавання текстури.

Використання як загусник. Використовується як загусник у супах і соусах.

Використання у випічці. Підходить як добавка в різні випічки, такі як пироги, кекси, мафіни та інші десерти.

Додавання в батончики та смузі. Додається в батончики та смузі для збільшення їх поживної цінності та покращення текстури.

Кокосове борошно також може бути використане як замінник яєць у рецептах, що робить його ідеальним для веганської кухні. Для заміни одного яйця в рецепті потрібно використовувати 1 столову ложку кокосового борошна, змішану з 2 столовими ложками води.

На закінчення

Кокосове борошно – це продукт, який може принести багато користі здоров'ю людини, завдяки її багатому вмісту поживних речовин та здатності допомогти контролювати вагу та покращити роботу травної системи. Вона може бути використана в різних рецептах як заміна пшеничного борошна або добавка для покращення поживної цінності страв. Спробуйте використати борошно з м'якоті кокосу у своїх рецептах та отримайте всі його переваги!

Наші інтереси: 

Здоров'я, їжа, продукти.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Френк Герберт: Ну як вам друге дно Вулика Геллстрома?

«Вулик Геллстрома», «Дюна» і 10 принципів Джигаду – політичний проект Френка Герберта

«Життя у вулику передбачає не регламентовану монотонність, а МЕТАМОРФОЗУ. Коли комаха досягає межі своїх можливостей, вона чудесним чином перетворюється на абсолютно нову істоту. У цій метаморфозі я...

Останні записи