Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Керівник Parler Джон Матц був змушений втекти разом з сім'єю з дому через погрози в мережі

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Жертвами ненависті й переслідувань також стали багато працівників соцмережі Parler. Про погрози на адресу Матц стало відомо з антимонопольного позову, який Parler подав до Amazon, що зупинив хостинг соцмережі на своїх серверах. 

Джон Матц покинув будинок разом зі своєю сім’єю, тому що йому погрожували вбивством. Його працівники також в буквальному смислі слова побоюються за свою безпеку і безпеку своїх дітей, тому багато хто був змушений виїхати зі своїх рідних штатів, повідомляє повідомляє американський канал Fox News.

Матц також заявив, що хакерами були опубліковані безліч паролів від його особистих облікових записів, а також назва вулиці, на якій він проживає. Крім того, хакери вже погрожували прийти до нього додому, і тому він вирішив виїхати, хоча раніше взагалі ніколи не сприймав серйозно подібні погрози.

Матц заявляв, що IT-гіганти влаштували «скоординовану атаку» на Parler, щоб усунути конкурента на ринку соціальних мереж.

Нагадаємо, що на Parler стрімко почали переходити з Twitter прихильники президента США Дональда Трампа, а також всі, хто обурився тим, що його заблокували великі технологічні мережі (Twitter і Фейсбук). 

9 січня 2021 року Apple видалив додаток соцмережі Parler з App Store. Днем раніше це зробив Google.

Наші інтереси: 

Розуміти, що у США починається не тільки цензура, а й цькування і погрози тим, хто не згодний з нечесним приходом лібералов до влади через сфальсифіковані вибори.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.

Так, про цькування, вже була стаття!

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача В'ячеслав Пачевський.

Поки почалось розділення у віртуальному світі. На черзі, так як казав Микола, розділення по штатах між прихильниками Трампа та Байдена.

Зображення користувача Сергій Білецький.

Церква рятує білу расу від кольорової пандемії.радію