Зображення користувача Володимир Федько.
Володимир Федько
170

КДБ сьогодні: міністри і парламентарі, респектабельні вчені, добропорядні буржуа і бізнесмени

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Вони не пускають під укоси потяги і не проламують черепи своїм жертвам, а збираються на респектабельні конференції і симпозіуми, влаштовують багатотисячні демонстрації на захист миру. Вони справно платять податки і настільки ж справно служать у своїх чиновних відомствах, вважаючи себе добропорядними громадянами своїх країн. Одні знають, на що вони йдуть, а інші навіть не відають, що служать все тій же диявольській силі, яка веде до загибелі цивілізацію. Але і одні, і другі, – всі, кого захоплює КДБ у свої жорна – однаково небезпечні.

«Прийнято вважати, що там, де КДБ, – там шпигунство, провокації, вбивства. Але сказати тільки це – значить визнати, що ми маємо справу з тривіальною, хоч і дуже потужною, поліцією і розвідкою. А заодно забути той зловісний і вже згаданий мною факт, що на нашій планеті йде всесвітня, тотальна війна, мета якої підірвати і врешті-решт змести з лиця землі те, що прийнято називати вищими людськими цінностями. КДБ – знаряддя цієї війни. Причому знаряддя особливого роду, що не знайоме сучасній цивілізації, як і особлива, незнайома сучасній цивілізації сама ця війна.

Все, що ми знаємо про КДБ вчорашнє, в наші дні виглядає скоріше як анахронізм, може бути і цікавий історику, але який мало що дає для розуміння того, що відбувається навколо. Інша епоха – інший характер війни, і – о часи, о звичаї! – Погляньте на тих, хто стали її учасниками. Маститі міністри і парламентарі, респектабельні вчені, добропорядні буржуа і бізнесмени – ось кого стягує КДБ сьогодні під свої прапори і хто виступає нині в ролі «бійців невидимого фронту».

Вони не пускають під укоси потяги, які не проламують черепа своїм жертвам, а збираються на такі ж респектабельні, як вони самі, конференції і симпозіуми, влаштовують багатотисячні демонстрації на захист миру. Вони справно платять податки і настільки ж справно служать в своїх чиновних відомствах, вважаючи себе добропорядними громадянами своїх країн. Одні знають, на що вони йдуть, а інші навіть не відають, що служать все тій же диявольській силі, яка веде до загибелі цивілізацію. Але і одні, і другі, – всі, кого захоплює КДБ в свої жорна – однаково небезпечні».

Ці слова були написані у 1984 році публіцистом Віктором Перельманом в якості передмови до книги Джона Баррона «КГБ СЕГОДНЯ: невидимые щупальца», перекладеної з англійської мови на російську і виданої на Заході видавництвом «Время и мы» (Нью-Йорк – Иерусалим – Париж).

(Цікаво, що саме в цей час: «В 1984 году, [Путин В.В.] в звании майора юстиции, откомандирован на обучение на одногодичный факультет Краснознамённого им. Ю.В. Андропова института КГБ СССР, который окончил в 1985 году по специальности «Внешняя разведка». В КИ КГБ СССР носил «школьную» фамилию Платов, был старостой учебного отделения, изучал немецкий язык» // Википедия)

Своєю книгою Джон Баррон попереджав світ перед лицем існуючої небезпеки:

«Не можна зрозуміти сутність Радянського Союзу, не уявляючи собі тієї надзвичайної ролі, яку відіграє КДБ в радянській політиці і радянському суспільстві. Хочу сподіватися, що ця книга певною мірою наблизить читача до такого розуміння. І воно, це розуміння, стане нашим імунітетом по відношенню до системи, символом якої є КДБ» (Вашингтон. 1983 рік).

Та попередження Баррона не було почуте на Заході! 

В 1992 році російськомовний варіант книги Джона Баррона побачив світ у Санкт-Петербургському видавництві МГП «Петрополис».

(Цікаво, що саме в цей час: «С 12 июня 1991 года, [Путин В.В.] после избрания А.А. Собчака на пост мэра, – председатель комитета по внешним связям мэрии Ленинграда (с 16 мая 1992 года – Санкт-Петербурга). В круг обязанностей Путина на посту руководителя комитета входили вопросы привлечения инвестиций в Петербург, сотрудничества с иностранными компаниями, организации совместных предприятий, а также развитие туризма и контроль над игорным бизнесом» // Википедия).

Та попередження Баррона не було почуте в Росії!  

 

Хронологія випуску книги-дослідження:

  • Originally published as John Barron “KGB Today. The Hidden Hand“. Copyright 1983 by The Reader's Digest Association, Inc.
  • Джон Баррон «КГБ сегодня: Невидимые щупальца». Издательство «ВРЕМЯ И МЫ», Нью-Йорк – Иерусалим – Париж, 1984.
  • Джон Баррон. КГБ сегодня: Невидимые щупальца. – С-Петербург: МГП «Петрополис, 1992./ Тираж 100 000 экземпляров !
Наші інтереси: 

Росія – це продовження СРСР. Треба про це пам'ятати і не забувати про нинішню гібридну війну, яку веде російський КДБ проти України із 1991 року разом зі своїми «агентами впливу». 

Коментарі

Зображення користувача Миро Продум.

За сукупністю ознак Московія справді є сатанинською системою. Характерна риса - неспроможність перемагати у чесному бою. Тому її головний інструментарій - брехня, таємні операції, розтління.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Володимир Федько.

Московія - Імперія Зла !
На жаль її не зруйнували у 1918-му... 1941-му...
Але "Третій Рим" повинен впасти !

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Явсе Світ.

Навіть у часи СРСР у КДБ була певна противага у лиці ЦК КПРС,яка трохи тих діячів контролювала.Зараз же пацани самі собі дах і влада.Все як за часів Берії.

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Леонід Українець.

На цю тему ще є книга Елен Блан "Родом із КДБ".

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

Авторка Hélène Blanc - російська францужанка. Я її не згадала, коли подала інтерв'ю про книгу Сисілії Весіє, бо Елену переклали.
До речі, Елена Блан дуже похвалила працю Весіє - ця тема - "космічний розмір", і, можна сказати, твориться у Франції ціла "школа" викриття того сатана...

Леонід Українець каже:
На цю тему ще є книга Елен Блан "Родом із КДБ".

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Володимир Федько.

Щодо діяльності КДБ у Франції існує цілий пласт літератури.
Багато цікавої інформації про крадіжку науково-технічної інформації є в книзі:
Чертопруд С.В. Научно-техническая разведка от Ленина до Горбачева. - М.: ОЛМА-ПРЕСС Образование, 2002. - (Досье).

До речі, до війни у Франції успішно працював радянський розвідник... він же український художник Микола Глущенко.

Вельми цікавою є і книга:
Тьерри Вольтон. КГБ во Франции. 1986

Автор охоплює період з 1920-х по 1985 рр.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!