Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Канадець створив колеса для їзди боком (відео)

Світ:

Вільям Ліддіард (William Liddiard) розробив колесо, яке дозволяє автомобілю рухатися в будь-якому напрямку. Демонстраційний відеозапис автор опублікував на YouTube.

Як випробувальну платформу автор вибрав Toyota Echo, на яку встановив чотири колеса власної розробки, які винахідник в честь себе назвав колесами Ліддіарда, повідомляє УкрМедіа. У ролику автомобіль показує можливість руху боком, передом, задом і розворот на місці без повороту коліс.

Автор стверджує, що шини всесезонні і дозволяють пересуватися навіть в складних дорожніх умовах. При цьому, зазначає винахідник, такі колеса не вимагають модифікації автомобіля і можуть бути встановлені практично на будь-який транспортний засіб.

В описі відео Ліддард пояснив, що в прототипі він прорахувався з передачею обертаючого моменту на колеса, тому автомобіль рухається дуже повільно. На майбутніх зразках, за словами автора, автомобіль зможе пересуватися швидко.

Існують і інші схеми колеса, які дозволяють транспортному засобу рухатися боком. Один з найбільш відомих прикладів – колесо Ілона, винайдене шведським інженером Бенгтом Ілоном в 1973 році. Такі колеса використовуються, наприклад, в робототехніці і в деяких моделях навантажувачів, яким важливо мати високу маневреність в обмеженому просторі.

Наші інтереси: 

Хвала новаторам і винахідникам!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Теги: 
Автопром
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Україна набирає швидкість для стрибка!

Американський трамплін: структура переходу України до реалізованої нації третього рівня

Запропонований підхід дозволяє нам перебувати в центрі націотворення, не перетворюючись з погляду масової свідомості на якусь «екзотику», «альтернативу» чи «андеграунд». Ми перебуваємо в головному...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Микола Погорілець.
0
Ще не підтримано

Хвала винахідникам!
Але ж вони добряче все ускладнюють.
Є значно простіші рішення і вони працюють.

Коментарі

Зображення користувача Микола Погорілець.
0
Ще не підтримано

Хвала винахідникам!
Але ж вони добряче все ускладнюють.
Є значно простіші рішення і вони працюють.