Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Кабінет Міністрів України продовжив дію «зелених» COVID-сертифікатів зі 180 до 365 днів

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Відповідну постанову від 13 вересня розміщено на сайті уряду. Тепер в Україні діятимуть різні COVID-сертифікати – з інформацією про вакцинацію, негативний результат тестування (діє 72 години) або одужання від COVID-19.

Як ми вже писали раніше, внутрішні сертифікати з інформацією про вакцинацію будуть «жовтими» і «зеленими». Їх можна згенерувати на платформі «Дія».

«Жовті» сертифікати підтверджують вакцинацію однією дозою дводозної вакцини, визнаної ВООЗ. Термін дії – 120 днів із моменту уколу.

«Зелені» сертифікати можна отримати після другого уколу дводозною вакциною або з 14-го дня після вакцинації однодозною. Термін дії такого сертифіката – 365 днів.

Наші інтереси: 

Кабмін працює:) вигадує або мавпує "правила" нової "нормальності", турбуючись про наше здоров'я.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.

Отаке ставлення до сроку дійсності вакцинних паспортів, ще раз показує, що це - саме політика, і нічого більше. А, всі "медичні" та "наукові" обгрунтування цього - лише вигадки.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!