Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 82
  • Переглядів: 86

Кабінет Міністрів України продовжив дію «зелених» COVID-сертифікатів зі 180 до 365 днів

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Відповідну постанову від 13 вересня розміщено на сайті уряду. Тепер в Україні діятимуть різні COVID-сертифікати – з інформацією про вакцинацію, негативний результат тестування (діє 72 години) або одужання від COVID-19.

Як ми вже писали раніше, внутрішні сертифікати з інформацією про вакцинацію будуть «жовтими» і «зеленими». Їх можна згенерувати на платформі «Дія».

«Жовті» сертифікати підтверджують вакцинацію однією дозою дводозної вакцини, визнаної ВООЗ. Термін дії – 120 днів із моменту уколу.

«Зелені» сертифікати можна отримати після другого уколу дводозною вакциною або з 14-го дня після вакцинації однодозною. Термін дії такого сертифіката – 365 днів.

Наші інтереси: 

Кабмін працює:) вигадує або мавпує "правила" нової "нормальності", турбуючись про наше здоров'я.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.

Отаке ставлення до сроку дійсності вакцинних паспортів, ще раз показує, що це - саме політика, і нічого більше. А, всі "медичні" та "наукові" обгрунтування цього - лише вигадки.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!