Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 264
  • Переглядів: 284

Італійський Майдан: масові протести проти психопатів та їхньої ковідної диктатури

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

В італійських містах на площах збирається величезна кількість людей, щоб висловити свою незгоду з "зеленими перепустками". В минулу суботу, 23 жовтня, в Мілані пройшла велелюдна демонстрація. Офіційні змі, як звичайно, збрехали, що було 5 тисяч. Насправді, як пишуть учасники подій, людей було мінімум 50 тисяч.

Нагадаємо, що в місті Трієсті минулого тижня тривали багатотисячні протести – працівники порту заблокували порт Трієст. Аналогічні акції протесту пройшли в портах Генуї та Анкони. Загалом у трьох з шести портів Італії стався збій у роботі.

Людей, що зібралися 18 жовтня біля одного з в’їздів до порту Трієста і сіли на дорозі, вигукуючи гасла: "Такі, як ми, не здаються", "Свобода", поліція розігнала, застосовуючи водомети й сльозогінний газ. Деякі протестувальники закликали до подальших акцій протесту на вулицях міста.

Подібні демонстрації 18 жовтня зібралися також у Венеції, Равенні, Генуї. 

Катерина Коваленко розповіла, що секретар міністерства здоров'я Італії повідомив, що скасувати "зелену перепустку", як того вимагали протестувальники з порту Трієст, буде неможливо. 

 

 

Наші інтереси: 

Беремо приклад з італійців. Не дозволимо позбавити себе прав і свобод.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Андрій Гарас.

Супер! Молодці!

Радіймо життю граючи!