Інженерно-будівельні таємниці: оцинкований дріт

Оцинкований дріт вже досить давно став популярним серед професіоналів та аматорів інженерної справи та користується велетенським попитом на ринку будівельно-монтажних матеріалів. Такий дріт можна використовувати як готовий матеріал для кінцевого застосування, або як сировину для виготовлення будівельно-монтажних продуктів наступних, вищих за рівнем інженерної думки виробів. Особливо цікавою є таємниця стійкості цього дроту.

Суть оцинковування полягає в тому, що сталевий дріт, в якому є високий вміст заліза, покривають цинком. Саме цинк відіграє роль захисного бар’єру від руйнівних корозійних факторів навколишнього середовища. Це можуть бути впливи природи або механічне тертя внаслідок обставин використання деталей з оцинкованого дроту. Якість тросів, сіток, пружин, канатів та інших виробів з оцинкованого дроту значно вища, ніж виробів зі звичайної сталі.

Одним з кращих постачальників оцинкованого дроту є організація «Авіокон проект» з наявним ресурсом www.aviokon.lviv.ua для зручності інформаційної довідки та легкого орієнтування покупців у питаннях закупівлі дроту або інших будівельно-монтажних виробів. Оцинковування дроту відбувається не лише для того, щоб підвищити експлуатаційні характеристики, ай з метою надання матеріалу зі сталі більш привабливого вигляду. Такий дріт може служити 70 років і більше. В сучасних технологічних процесах виробництва оцинкованого дроту відомі виробники використовують комп’ютерний процес контролю технології на всіх її етапах, і виникнення вад виробів на цьому етапі практично неможливе.

Товщина дроту може бути різною, і це вважають додатковою ринковою та інженерною перевагою, котра сприяє вищій якості виконання кінцевих робіт на об’єктах. Важливо, щоб шар цинку не був надто тонким або надто грубим, оскільки це може призвести до відлущування зі стальної серцевини. Саме на це звертають велику увагу постачальники та виробники, аби представляти на ринку товар лише найвищої якості.

Гравець: 
Богдан Лакомський
572

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка