Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 5
  • Переглядів: 5

Інформатор бойовиків: “Миротворець” заніс дружину Зеленського до бази злочинців

Центр “Миротворець” заніс дружину кандидата в президенти Володимира Зеленського Олену в свою базу осіб, що причетні до посягань на територіальну цілісність держави.

190420-zelenska.jpg

Фрагмент з сайту "Миротворець"
Фрагмент з сайту "Миротворець"

Центр займається дослідженням і пошуків фактів діяльності направленої на підрив національної безпеки України та публікує на своєму сайті дані про осіб, які підозрюються в скоєні злочинів.

Олена Зеленська потрапила в базу “Миротворця” після оприлюднення інформації про її заклик повідомляти російські ЗМІ про пересування українських військ. Вона позначена як “інформатор бойовиків незаконних військових формувань”.

Також на сайті розміщена інформація, що дружина Володимира Зеленського є кінцевим бенефіціаром “Студії Квартал-95” та інших компаній.

Центр “Миротворець” звертається до правоохоронних органів із заявою про вчинення цією особою злочинів проти нацбезпеки України.

Нагадаємо, користувачі Facebook знайшли пост дружини кандидата в президенти Володимира Зеленського Олени про збір інформації щодо пересування військ Збройних сил України.

Наші інтереси: 

Прозорі і чесні вибори.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...