Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Ілон Маск розповів, як Tesla поховає нафто-газодобувні і генеруючі компанії

Компанія Tesla представила акумуляторну систему Tesla Energy. Користувач може зробити свій будинок з встановленою системою Powerwall на 100% автономним. Світ дізнався про два різні типи систем: Powerwall і Powerpack.

Компанія випустила дві моделі Powerwall: 10 кВт ($ 3'500) і 7 кВт ($ 3'000). Приблизні розміри системи складають приблизно 1 м на 1 м з товщиною 18 см. Powerwall включає підтримку управління опалення будинку і можливістю управління через глобальну мережу Інтернет. Заряджатися батареї здатні від сонячної батареї та/або вітрогенератора, а також від стаціонарної електричної мережі.

Для чого ця система потрібна вдома?

1) акумулювання 15 кВт * годину електроенергії від поновлюваних джерел (якщо такі у власника є), що дасть можливість акумулювати надлишок виробленої сонячними батареями або вітрогенератором електроенергії, а не передавати його в загальну мережу (за це енергокомпанії іноді платять абоненту, а іноді ні).

2) Powerwall можна заряджати в ті періоди часу доби, коли електроенергія дешевша (зазвичай це буває вночі), і використовувати її, коли енергокомпанії продають її за максимальною ціною (у пікові години, наприклад, вранці та ввечері).

Характеристики Powerwall

Монтаж: настінний, в будівлі або на вулиці;
Інвертори: сумісність з великою кількістю систем;
Енергія: 7 кВт * год або 10 кВт * год
Загальна: 2 кВт
Пік: 3 кВт
Напруга: 350 - 450 В;
Струм: номінальний 5 А, пікове значення 8.5 А;
Робочі температури: від мінус 20 до плюс 43
Гарантія: 10 років
Вага: 100 кг
Розміри: 1300 мм * 860 мм * 180 мм

Наприклад, середня американська сім'я споживає в день 30 кВт * год. електроенергії, а це означає можливість забезпечення запасом енергії в години пікових навантажень. У Powerwall присутній і UPS, завдяки чому електрика в будинку або офісі буде тоді, коли виникають неполадки в стаціонарно електромережі.

При наявності альтернативних джерел енергії свій будинок користувач з встановленою системою Powerwall може зробити на 100% автономним.

Powerpack - це «преміум» варіант Powerwall, система, яка призначена для підприємств. Ця система може бути маштабована, і працювати на підприємстві. Так, 100 кВт юніти можуть бути об'єднані в систему від 500 кВт до 10 МВт.

На даній презентації Ілон Маск розповів про «Гігафабрику акумуляторів», яка буде здатна через 5 років виробляти батарей на 50 млн кВт * годин на рік. За його словами, 160 млн. Powerpacks вистачить для повного покриття енергією США, а 2 млрд. таких систем зможуть забезпечити електроенергією весь світ.

Система Powerwall проходила жорсткі тести, працюючи у важких і нестандартних умовах.

Продажі починаються влітку, але систему вже отримали деякі клієнти. Що стосується Powerpack, то замовлення будуть прийматися в цьому році, але пізніше.

На презентації Ілон Маск пожартував, що продукти PowerWall можуть працювати на основі термоядерного синтезу. І уточнив, що батареї можуть бути використані, щоб акумулювати енергію зі «зручного термоядерного реактора в небі» (енергію Сонця) за допомогою сонячних батарей.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Анатолій Висота.
0
Ще не підтримано

А який принцип дії цих акумуляторів, що мають 10 років гарантії.

Коментарі

Зображення користувача Анатолій Висота.
0
Ще не підтримано

А який принцип дії цих акумуляторів, що мають 10 років гарантії.

Зображення користувача Василь Федорiв.
0
Ще не підтримано

Маячня. Фiрма де факто банкрут.

Головне Вартiсть!

Хай Буде!