Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Ідеальні напої під суші - що рекомендують експерти?

Сьогодні страви японської кухні знаходяться на піку своєї популярності. Вони вражають своїм різноманіттям та багатогранними смаками. Це можуть бути як окремі холодні закуски, так і повноцінні обідні страви в залежності від зробленого вами замовлення. А замовити суші в Чернівцях дуже легко. Але перед тим як замовити, потрібно визначитися, які напої ви будете споживати разом з ролами.

Як правильно визначитися з напоями до суші?

Якщо ви вирішите спробувати суші у японському ресторані, тоді офіціант вам запропонує напої, які будуть ідеально пасувати до обраного вами виду страви. Але якщо ви вирішили спробувати роли вдома, тоді наші рекомендації по напоях стануть вам в пригоді. А ви вже самі оберіть із запропонованого той чи інший напій в залежності від ваших уподобань. 

Що стосується самих напоїв то вони можуть бути як алкогольні, так і безалкогольні, як гарячі, так і охолоджені, як солонуваті, так і з гірчинкою. 

Алкогольні напої до суші

Якщо ви вирішили до суші обрати алкогольні напої, то підійдіть до цього питання доволі серйозно, щоб не перебити смак страви. Тому що і сама японська кухня багата на смаки, тому алкогольний напій повинен доповнювати цю гамму, а не перешкоджати їй. Тож починаємо з самого відомого традиційного алкогольного напою для країн Азії - саке. 

До складу саке входять рис шліфований, вода і гриб кодзі. Напій виходить доволі ароматний. Тут можна відчути й фруктові нотки, і більш терпкий, грибний аромат. 

Як японці вживають саке? Мешканці країни Вранішнього Сонця подають саке у невеликих порцелянових глечиках, а потім розливають гостям по мініатюрних піалах. Самі японці саке п'ють як в теплому вигляді, так і охолодженому. Європейцям такий напій пасує більш в охолодженому вигляді.

Пиво плюс суші

Якщо згадати, що одним з основних інгредієнтів суші є риба та морепродукти, то відмінно до цієї страви підійде такий чудний пінний напій, як пиво. Але все ж таки радимо робити вибір між світлими сортами пива. 

Декілька слів про японське вино

Якщо ви бажаєте максимально наблизитися до японської культури, то повинні неодмінно спробувати сливове вино. Воно має солодкуватий присмак та подається в охолодженому вигляді у спеціальних келихах, які мають трикутну форму та невисоку ніжку. Справедливості заради буде сказати, що сливове вино придбати в Україні непросто, то можете замінити на :

  • біле марочне;
  • червоне;
  • рожеве.

Надавати перевагу слід сухим сортам вин, адже вони як найкраще пасують до дарів моря. Перед подачею охолодіть вина до температури 10 градусів.

Запобігаючи вашому питанню про те, якщо посмакувати сушами в офісі, під час обідньої перерви, які напої обрати? Відповідаємо: існує безліч варіантів безалкогольних напоїв, які будуть мати ефект не гірший від спиртних.

  • Ароматний зелений чай.
  • Безалкогольне пиво.
  • Різноманітні види соків, фрешів, такі як огірковий, грейпфрутовий.

Наступного разу, коли будете замовляти суші в Pronto, то щоб зайвий раз не йти в магазин за напоями, то можете все зробити на сайті магазину.

Наші інтереси: 

Їжа, напої.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Україна набирає швидкість для стрибка!

Американський трамплін: структура переходу України до реалізованої нації третього рівня

Запропонований підхід дозволяє нам перебувати в центрі націотворення, не перетворюючись з погляду масової свідомості на якусь «екзотику», «альтернативу» чи «андеграунд». Ми перебуваємо в головному...

Останні записи