Зображення користувача Богдан ДуБ.
Богдан ДуБ

Христина Соловій. Чистота і яскравість.

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
1 - Може колись знадобиться.

Спочатку подивимось:

-->

Звертаємо увагу на:

  1. Чиста патріотична ідейність на початку, і вже більша поміркованість після виграшів.
  2. Рівне ставлення до "метрів" - це не пиха, це відчуття самодостатньості і розуміння.
  3. Бажання також співати закордонну музику.

Це не перший "інцидент іно-фільності" в української перспективної молоді - подібні ідеї чуємо від Млади, Іларії, Цахес та ін.. Ця нездорова тенденція у нашої молоді проявляється якраз тому, що наша нація наразі не має чистих стилів музики, придатних до поширення. А ті "етно" пісні, за які ми чіпляємось, як потопаючий за соломинку, в своїй переважній більшості забруднені раз, і не придатні для задоволення сучасних естетичних смаків два. В основному, вони з простору страждань, менше - з простору боротьби, і дуже мало - з простору пригод. А інтелектуальних - оцінка близиться до нуля. І в результаті виконавцям, хай які вони будуть патріоти, залишається:

  • або відкопувати серед сміття хоча-б більш-менш достойні твори і оновлювати їх під сучасні штампи. (це 2 клопіткі справи, дуже затратна і творча справа, яка вимагає гнучкості натури)
  • або податись в закордонні співи, де є випрацювані стилі музики. (найлегше і певніше, нічого не вимагає, хіба що бажання працювати, а не займатись мистецтвом)
  • або створювати нові стилі музики, які будуть відповідати оновленому українському етносу. (а це вже революційна діяльність, вимагаюча крім надзусиль ще й геніальності і "ефірності"-в Відичному значенні)

Поки що писати якусь однозначну критику про особистість і творчість Христини Соловій немає сенсу - дівчина тільки готується до своєї творчості, і не відомо, чи справа буде музичною. Поки що можемо отримати емоційний дощ, гордість за справжню доньку України і трішки "освіти" від пісні.

Єдине, що відразу-ж "впадає в око" - це чиста здорова реалізована українська жіночність Христини. Такі речі міняються дуже повільно, незалежно від напрямку. Для такого рівня, як в цієї дівчини, часом треба кілька життів всією душею линути до сімейного щастя. Наважусь узагальнити - "українська визрівша вольова і водночас покірлива жіночність" - взагалі, притаманна жінкам з цим іменем.

Послухати ще кілька пісень.

На соц.мережах знайдена не була!

Наші інтереси: 

музика

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Миро Продум.

Дякую за гарну публікацію! Щоб було ще краще, замість "кидається в очі" варто написати "впадає в око". 

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Олег Гнаткович.

Моя власна думка, відчуття: дівчина безумовно талановита, але у її словах і поведінці під час інтрев'ю багато невпевненості. Відчувається, що багато переконань нав'язані збоку. Тому поки нема що аналізувати. Молода людина з недокінця сформованою життєвою позицією.

Зображення користувача Олег Гнаткович.

"На соц.мережах знайдена не була!"  -  http://vk.com/solovijka   Фейк?

Зображення користувача Богдан ДуБ.

не схоже на фейк..

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Зображення користувача Олег Гнаткович.

Онлайн-конференція з Христиною Соловій:

http://www.youtube.com/watch?v=UGeHrxc8AQQ&feature=player_embedded#!

Зображення користувача Богдан ДуБ.

Христина Соловій - Тримай. кліп 2015. https://www.youtube.com/watch?v=JGQLSObiTEQ&index=10&list=RD9wfTMc0K_jI

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"