Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 5
  • Переглядів: 5

Horse - машина, яка перетворює харчові відходи в електрику і добрива

Ця портативна біогазова установка повністю імітує процеси, які відбуваються в системі травлення травоїдної тварини, типу коня або корови. Вона здатна переробляти до 25 тонн органічних відходів, виробляючи при цьому 20,440 літрів органічних добрив і 37 МВт-год енергії, використовуючи силу мікробів.

Як відомо, більше 30% всіх органічних відходів рано чи пізно опиняються на звалищах і це проблема не одної окремо взятої держави, ця проблема побутує в усьому світі.

Компостування - відмінний варіант, але він вимагає часу, простору та інфраструктури для його підтримки. Тому поки він не може стати універсальним методом для великого поступу у питанні відходів на місцевому та регіональному рівні.

Тим не менше, одним з потенційних рішень на даному етапі розвитку біоенергетики може стати система переробки твердих органічних відходів, яка на виході дає електрику.

В даному випадку це - портативна установка анаеробного зброджування або, простіше кажучи, переносна біогазова установка під назвою Horse. Вона може приймати широкий спектр органічних відходів, починаючи від кухонних та побутових відходів, таких, як папір, а також генерувати як рідке добриво, так і енергію у вигляді біогазу та електроенергії.

Передбачається, що такі установки можуть бути розміщені в кожному районі або громаді, і таким чином ми зможемо викорінити проблему сміття на узбіччях і уникнути викидів вуглецю.

Ця машина дозволяє економити місцеві ресурси, зменшує потребу в хімічних добривах для сільськогосподарських культур і закриває життєвий цикл продуктів харчування після споживання у місцевому співтоваристві.

Схема закриття життєвого циклу харчових відходів

По суті, поява на вулиці такої машини автоматично перетворює всі місцеві харчові відходи в корисний ресурс - сировину для установки. Система може працювати автономно, повністю забезпечуючи себе всією необхідною енергією.

Переваги системи:

Можливість знизити вартість утилізації сміття, його переробки і в той же час отримання енергії.

Система заснована на мінімальних вимогах до простору.

Швидке розгортання системи як альтернатива стаціонарним дизельним установкам.

Виробництво електроенергії та тепла в потрібному місці або інших форм енергії (світла, гарячої води, і т.д.).

Ви можете переробляти будь-які харчові відходи: м'ясо, жир, масло, всі види рідини, морепродукти, молочні продукти, крохмаль, цукор, фрукти, овочі, дрібні кістки, серветки, паперові рушники або яєчну шкаралупу, отже все, крім алкоголю.

 

 

Чому Кінь?

Це абревіатура від англійського слова Horse, яка розшифровується як Н IGH-тверді, O rganic - відходи, R ecycling, S ystem - система переробки в E Lectric електрику.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи