Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
 • Відвідувань: 11
 • Переглядів: 12

ХМАРНІ СЕРВІСИ ДЛЯ БУХГАЛТЕРІЇ

Для бухгалтерів важливо забезпечити надійний захист програм та даних і мати можливість працювати в будь-який час та з будь-якого місця, коли це необхідно та доступна електронна мережа.

Бухгалтерія в онлайн-режимі. Хмарні сервіси LOPAN CLOUD для бухгалтерії

В сучасних умовах робота на віддаленому зв'язку "Бухгалтерія онлайн" стала найактуальнішою формою співпраці для бухгалтерів. Працюючи в умовах, що постійно змінюються, вони в першу чергу повинні піклуватися про свою безпеку.

Також для бухгалтерів важливо забезпечити надійний захист програм та даних і мати можливість працювати в будь-який час та з будь-якого місця, коли це необхідно та доступна електронна мережа.

Всі ці потреби можна легко задовольнити, використовуючи хмарні сервіси LOPAN CLOUD для бухгалтерії, які знаходяться в Європейському Союзі. Розташувавши всі свої програми, файли, архіви та резервні копії на віртуальному сервері, ви більше не будете хвилюватися про їх фізичне пошкодження або втрату доступу, і зможете працювати віддалено з будь-якого куточка світу.

Ми з нашого боку надаємо повний обсяг консультаційної та технічної підтримки для бухгалтерів щодо роботи у хмарі та усіх програм і файлів, що перенесені туди. Ви будете почувати себе впевнено, навіть коли відсутній ваш системний адміністратор. Ми є професіоналами у сфері бухгалтерського програмного забезпечення і обслуговуємо тисячі компаній протягом більше ніж 18 років. Тож ви можете повністю довіряти нам у цьому питанні - ми все перенесемо, налаштуємо і оптимізуємо на хмарні сервери.

Хмарні сервіси БУХГАЛТЕРСЬКА ХМАРА — ЦЕ ВАШІ ПРОГРАМИ, бази, файли, архіви на надійному хмарному сервері LOPAN CLOUD в ЄС, з автоматичним бекапом та антивірусом.

Ми пропонуємо:

 • Зручність - можливість запуску програм і роботи з документами безпосередньо з хмари в режимі реального часу з будь-якого ПК, планшета або навіть мобільного пристрою. Відкриття, редагування та створення файлів у форматах Word та Excel. Зберігання файлів у форматах PDF, JPEG та інших.

 • Мобільність - можливість доступу до програм і баз даних з будь-якого місця і з будь-якого пристрою. Ви можете працювати в будь-який зручний для вас час і не залежите від конкретного місця.

 • Надійність - відсутність проблем з "зависанням" та "виходом з ладу" - програми та файли знаходяться у хмарі, а не на вашому ПК. Ви просто отримуєте доступ до даних зі свого ПК, а хмара забезпечує майже безмежну потужність обробки і передачі інформації.

 • Одночасна робота в програмах для декількох користувачів.

 • Захист від вірусів - хмара включає вбудований антивірус, який надається безкоштовно.

 • Регулярні автоматичні резервні копії - створення резервних копій на окремому надійно захищеному сервері для зберігання інформації.

 • Масштабованість - можливість збільшити потужність хмарного сервера без необхідності додаткових налаштувань. Просто зателефонуйте нам, і ми все налаштуємо.

 • Стабільність - дата-центр, де розміщений хмарний сервер, використовує професійне серверне обладнання, що гарантує високу стабільність і продуктивність роботи сервера.

За допомогою наших гнучких тарифів ми можемо запропонувати вам різні варіанти підключення до хмари "Хмарні сервіси для Бухгалтерії" як за технічними характеристиками, так і за ціною.

ДОДАТКОВІ СЕРВІСИ

Ми також пропонуємо додаткові сервіси:

 • Оформлення пакету Microsoft Office замість WPS Office.

 • Офіційна процедура зміни пароля рівня "адмін" - 750 грн.

 • Підключення додаткового принтера - 750 грн. за одиницю.

Зараз бухгалтери України зіткнулися з реальними ситуаціями, такими як термінова зміна місця роботи, фізична втрата носія даних (комп'ютера, флешки) або кібератака з втратою інформації. Щоденно ми допомагаємо нашим клієнтам відновлювати програми, налаштовувати бази даних, щоб продовжити роботу. Дуже часто бухгалтерам доводиться починати все спочатку на чистій обліковій системі, оскільки комп'ютери та резервні копії були втрачені. Тому стає очевидною необхідність перегляду підходу до захисту та зберігання інформації.

В сучасному світі найрозумніше та передове рішення - відмовитися від фізичних носіїв інформації і використовувати хмарний сервер для розміщення баз даних, файлів, програм та архівів інформації.

Хмарні сервіси вже добре відомі та активно використовуються для зберігання особистих та робочих файлів, таких як iCloud, Google Drive, Dropbox та багато інших. Технологія працює давно і користується популярністю по всьому світу. Тепер ми пропонуємо вам використовувати хмару як платформу для встановлення вашого спеціалізованого програмного забезпечення.

Наші інтереси: 

Облік.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи