Зображення користувача Чарльз Бейл.
Чарльз Бейл
  • Відвідувань: 7
  • Переглядів: 7

Гвинтові компресори: де використовуються і які переваги

Гвинтові компресори можуть використовуватися в різних галузях промисловості - від виробництва продуктів харчування до металургії, і саме від вибору якісної компресорної техніки залежить багато процесів на виробництві.

Гвинтові компресори сміливо можна віднести до простих механізмів, що не вимагають від працівників особливих навичок та вмінь.

Гвинтові компресори – актуальне рішення для бізнесу

Серед переваг, які сміливо можна віднести до гвинтових компресорів, варто виділити:

  • низький рівень шуму навіть за максимального рівня роботи;
  • легка вага порівняно з аналогічними компресорами порівнянної продуктивності;
  • просте та легке технічне обслуговування;
  • низька витрата олії;
  • менше тепловиділення;
  • відсутність зниження продуктивності протягом усього терміну експлуатації компресора.

Гвинтові компресори отримали широке застосування у комерційному та промисловому напрямку, а також – для виконання звичайних невеликих підсобних робіт.

Першим кроком при виборі гвинтового компресора є оцінка потреб його використання. Після виконання розрахунку необхідної витрати стисненого повітря, параметрів, можна приступити до пошуку відповідного та якісного обладнання, яке можна замовити у компанії https://www.zelko.ua/kompressornaya-tehnika/vintovye-kompressory. Гвинтові повітряні компресори можна назвати одними з найбільш популярних на ринку, які чудово справляються з вимогами як малих, так і великих промислових підприємств. Однією з відмінностей гвинтових компресорів варто виділити збільшений термін служби, який в середньому становить від 60 000 до 80 000 годин, що дозволить забезпечити ефективну і безперебійну роботу різних систем і механізмів.

Якщо підприємству потрібні великі обсяги стисненого повітря протягом тривалого часу, то гвинтовий компресор від компанії - найкращий вибір.

Що варто враховувати при виборі гвинтового компресора

Якщо ваші потреби в стиснутому повітрі досить мінливі, то варто звернути увагу на моделі, які мають функцію зміни швидкості, що дозволить забезпечити менш інтенсивну роботу компресору і значно продовжить термін його служби. Також, регульована потужність дозволить значно скоротити витрати електроенергії, що споживається, що може виявитися вагомим аргументом у забезпеченні енергоефективності вашого підприємства.

Наші інтереси: 

.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники знову в ударі. Кадр з фільму «Хвіст крутить собакою» (Wag the Dog, 1997).

Підготовка до СКК «Вибори-2024»: у Демпартії США знайшли причину затримок зі зброєю для України

Про це 14 квітня 2023 року повідомив Юрій Швець – головний російськомовний рупор Демократичної партії США – на своєму ютуб-каналі, що має 1,28 млн користувачів. Виявляється, що головною причиною,...

Останні записи