Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
 • Відвідувань: 5
 • Переглядів: 5

Гусеничні екскаватори: особливості, характеристики, сфери використання

GEKKON – лідер на українському ринку в сфері реалізації спецтехніки продажем якої компанія займається з 2016 року. За цей період вона досягла небувалих висот в даному напрямку, адже зробила ставку на розповсюдження якісного обладнання й визначила, яка техніка є найактуальнішою в Україні. Звісно, це далеко не одна позиція, а цілий список і, входять до нього гусеничні екскаватори.

Екскаватори мають стабільний попит, бо призначені для застосування в різних сферах. Споживачі купують не лише колісні, а й гусеничні машини. Це такі ж самі екскаватори, як звичайні, та замість коліс вони оснащені гусеницями. Даний елемент забезпечує підвищену прохідність техніки та її стабільність на різних типах місцевості, включаючи нерівні, мокрі та м'які ґрунти.

Основні характеристики й компоненти гусеничного екскаватора:

 • Гусеничне шасі – гусениці, виготовлені з металу або гуми. Вони забезпечують рівномірний розподіл ваги машини, що підвищує її стійкість і прохідність.
 • Ківш і стріла – основні робочі компоненти, які використовуються для копання, підйому й переміщення матеріалів. Стріла може бути різної довжини, а ківш – різних форм та розмірів.
 • Гідравлічна система – використовується для приводу стріли та ковша, й обертання платформи. Гідравліка забезпечує точне та потужне управління робочими органами машини.
 • Кабіна оператора – відповідає за комфорт та безпеку оператора. Оснащена панеллю керування для управління всіма функціями екскаватора.

В яких сферах найчастіше використовуються гусеничні екскаватори?

 1. Будівництво – викопування фундаментів, траншей, вирівнювання ділянок, знесення старих будівель та інших конструкцій.
 2. Гірничодобувна промисловість – видобуток корисних копалин, розкривні роботи, переміщення великих об’ємів землі та каміння.
 3. Ландшафтні роботи – вирівнювання територій, формування ландшафту, створення штучних водойм.
 4. Дорожнє будівництво – підготовка основи дороги, копання траншей для дренажних систем, укладання трубопроводів.
 5. Комунальне господарство – розчищення територій, обслуговування інфраструктури, включаючи ремонт комунікаційних систем.

Гусеничний екскаватор має підвищену прохідність. Шасі дозволяє йому ефективно працювати на складних ділянках, де колісні машини можуть застрягти чи будуть менш стабільними. Гусениці забезпечують краще зчеплення з землею і знижують тиск на поверхню, що особливо важливо при роботі на м'яких ґрунтах. Вага техніки розподіляється рівномірно.

Гусеничні екскаватори передбачають використання різного навісного обладнання. До нього належать гідромолоти, вила, захвати та інше. Це розширює спектр завдань, які може виконувати техніка. Зважаючи на це, її успішно застосовують у багатьох галузях. Висока прохідність, стійкість та універсальність – основні переваги машин. Вони забезпечують виконання широкого спектру завдань за різних умов. Гусеничні екскаватори незамінні в будівництві, гірничій промисловості, ландшафтних роботах та в багатьох інших сферах.

Наші інтереси: 

Бізнес.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вічно юний Купало-Аполлон та його стріла

Гіперборійська традиція і сім чеснот Нагірної проповіді: внутрішнє і зовнішнє, особисте і соціальне

Джерелом античної філософії було боголюдське вчення Аполлона Гіперборійського, відомого під іменами Купал (захисник народу), Ной (новий, юний) і Гермес-Єрмій (святий). Свято Купала-Аполлона-Гермеса...