Вони взнали нашу стратегію. Вони вивчили наші слабкості. Атаки чужинців знищують нашу расу. Якщо ми хочемо вижити, нам потрібні нові гравці. Ті, що думають не так, як ми. Ті, що не бояться. Ті, що стануть несподіванкою для супротивника. Можливо навіть поняття супротивника несподівано зміниться…

Кінофільм Гра Ендера є екранізацією одноіменного роману О́рсона Скотта Карда, котрий відзначається ультраправими політичними поглядами.

Перший показ на території України здійснено 7 листопада 2013 року. Вікові обмеження: не рекомендовано для перегляду особам до 12 років.

Сюжет

Діє спеціальна програма відбору найздібніших дітей, котрих навчають і готують до майбутньої війни. Оскільки саме їм доведеться командувати у вирішальній битві.

В ролях

Гаррісон Форд
Аса Баттерфілд

Цікаві факти

Ендер — це дещо змінене ім'я Ендрю (Андрій). «Ender» з англійської означає «той, що закінчує».

Роман «Гра Едера» з різних причин рекомендований до прочитання в багатьох навчальних закладах світу — як посібник із психології лідерства.

Американська ЛГБТ-організація Geeks Out закликала людей бойкотувати кінокартину «Гра Ендера».

Було написано одразу кілька сценаріїв, в тому числі і за участі самого автора книги. Фільм, знятий режисером Гевіном Гудом, не є за сценарієм Орсона Карда.

Линки

Міжнародний рейтинг фільму

Гра Ендера. Український трейлер (2013) HD

Гравець: 
Жадан Чіткий

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка