Спецтема:

Категорія:

Говори з дітьми, коли вони їдять

Коли члени сім'ї їдять окремо, діти програють більше всіх. Іноді сімейні трапези - це можливість для всієї родини обговорити загальні питання та почути один від одного про те, що у них відбулося протягом дня.

«Говори з дітьми, коли вони їдять, і сказане тобою залишиться навіть коли ти підеш», - каже індіанське прислів'я.

Діти на сімейних обідах вивчають хороші манери за столом, нові страви і продукти, навчаються мистецтву розмови, привчаються до відповідальності у домашніх справах та в інших завданнях. Натомість ті, хто їдять наодинці, позбавлені всього цього. Вони просто їдять, щоб швидше піти працювати, з твердим переконанням, що родині від них потрібні тільки зароблені гроші. А на вихідні вони поведуть дітей на піцу.

Регулярне приготування їжі вдома є важливим - для нашого здоров'я, наших бюджетів, для підтримки місцевої продовольчої системи. Готуючи їжу вдома, ви використовуєте свіжі сезонні продукти, плекаєте звички здорового харчування. Це прислужиться нам у довгостроковій перспективі. Готуючи їжу вдома, ми вчимо наступне покоління, як приготувати їжу самому і не залежати від закладів громадського харчування.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка