Важливість: 
5
Готуємось до Арійського нового року, очищуємо сайт від тролів

Радіймо, друзі! Згідно з арійською традицією, офіційний початок нового річного природно-господарського циклу збігається з весняним рівноденням 21–22 березня. Новорічний перехід передбачає стрибок на вищий рівень. З сьогоднішнього дня починаємо підготовку до стрибка. Перший крок здійснюємо за допомогою ритуалу очищення–освячення, а вистрибування на вищий енергетичний рівень – у простір гармонійніших подій – відбудеться 22 березня.

160310garmoniya-3.jpg

Чистота - запорука здоров’я!
Чистота - запорука здоров’я!

В арійський нумерології число 21 символізує завершення старого циклу, а 22 – початок нового:

Цифрона 21
Двадцять перший
Термін стік
Фініш - зупинка
Осмислення - усвідомлення
Повна корекція
Аналізуємо!
 
Цифрона 22
Новий День
Зоря світанку
Сонце усміхається
Промінь в небі виграє
Життя преображається
Творимо!  

Перехід від старого до нового річного циклу позначається словом Паска (від «пас» – перехід, передача). Перехід-паска передбачає стрибок на вищий рівень, початок нового циклу – це значення збереглося в англійському passover (pass – перехід, over – вище).

Ідея переходу відтворена в «Живому Слові»  у вогняному полотні «Світлова допомога»:

1, 10, 2, 9, 3, 8, 4, 7, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Джерело Простору
Джерело Розгортання
Джерело Повноти
22
Джерело Простору
Джерело Розгортання
Джерело Повноти

Перехід-вистрибування на вищий рівень (passover) відбувається від цифрони 10 до цифрони 22. Тож з сьогоднішнього дня – 10 березня – починаємо підготовку до стрибка. Перший крок здійснюємо за допомогою ритуалу очищення–освячення – див.: Як провести простий і ефективний обряд освячення простору. Вистрибування у простір ще кращих подій відбудеться 22 березня.

Я сьогодні повернувся до Києва після 10 денного від’їзду, під час якого здійснив перехід на суттєво вищий енергетичний рівень. Коли зайшов на сайт AR25.org, то одразу ж побачив, що увага наших акціонерів зосереджена не на вдосконаленні себе і навколишнього світу, а на пустопорожніх дискусіях. Гравці обговорюють не творення нової цивілізації, а страждання Анатолія Висоти і рефлексії Тимура Литовченка з його «чорнухою і порнухою».

Друзі, це дорога не вгору, а вниз – до труднощів, неприємностей, страждань. Воно нам треба?  

Зараз не маю ні часу, ні бажання щось пояснювати, бо для тих, хто в темі, й так усе зрозуміло. З сьогоднішнього дня на сайті заблоковані:

1. Анатолій Висота – за засмічування сайту інформаційним шумом і тролінг. Хто не знає: Тро́лінг (від англ. trolling) — розміщення в Інтернеті провокаційних повідомлень з метою викликати флейм, конфлікти між учасниками, образи, війну редагувань, марнослів'я тощо (Вікіпедія).

2. Тимур Литовченко – за просування світогляду, несумісного з самовдосконаленням, забруднення сайту негативною інформацією, а також за виправдовування хули проти Святого Духа (хуцпи), що також є хулою проти Святого Духа – духа Істини.  

3. Аль-Капоне – за тупість і спроби нас втягнути у якісь свої фінансові афери.

4. Дзвінка Сопілкарка  – з причини просування несумісного світогляду і моральну підтримку тролінгу.

5. Анатолій Коноваленко – з тієї ж самої причини.

Для компенсації пропоную згаданим особам перейти на сайт Світоч (деякі вже є його активними дописувачами) і до 21 березня перенести туди свої матеріали з НО, оскільки вони можуть бути видалені в ході планових заходів з очищення сайту і його прискорення.

Відтепер системно видалятимемо з сайту всю негативну інформацію, в тому числі й багаторічної давності, оскільки вона:

  • несе негативну карму для всіх наших користувачів,
  • погіршує наше здоров’я і матеріальний стан
  • зменшує швидкодію сайту.

Вгору просування – без краплі вагання!  

Перегортаємо цю сторінку, а звільнену енергію спрямовуємо на розробку Intermarium-online, розвиток ідеології постіндустріальної цивілізації,  творення на сайті нових сервісів, поширення ідеї Співдружності Міжмор’я, самовдосконалення, самоосвіту, пошук світлих людей і розширення кола наших однодумців.  

Хай Буде!          

Наші інтереси: 

Для індивідуального і колективного розвитку треба дбати про системне очищення свого інформаційного простору. 

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка